Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ Новини галузі

НОВИНИ ГАЛУЗІ


Новітні технології на службі у лісової охорони

Новітні технології на службі у лісової охорони. Проблеми незаконних рубок завжди були актуальними для Прикарпатського регіону. Вони не виникли за один день і не можуть розглядатися лише як проблема лісової охорони. Так, впродовж багатьох років працівниками підприємства фіксувались великі об’єми незаконних рубок, результатом яких були значні обсяги лісопорушень та завдані збитки інтересам держави. Матеріали про лісопорушення скеровувались на адресу правоохоронних органів, але не завжди могли бути скеровані до суду оскільки працівниками лісової охорони в багатьох випадках фіксувався лишень факт виявлення незаконної рубки без осіб, що були причетні до її вчинення. Таким чином дії працівника лісової охорони, який виявив лісопорушення могли бути розцінені як халатність.

Дата публікації: 10.11.2017 | Кількість переглядів: 34 | Детальніше...
Держлісагентство оголосило результати конкурсу на посаду заступника начальника Івано-Франківського о

 

 

Держлісагентство оголосило результати конкурсу на посаду заступника начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Дата публікації: 09.11.2017 | Кількість переглядів: 37 | Детальніше...
Щоб зменшити корупцію, потрібно змінити ментальність людей: інтерв'ю військового прокурора Західного

Олег Сенюк: «Щоб зменшити корупцію, потрібно змінити ментальність людей».Із зони проведення антитерористичної операції після ротації повернувся військовий прокурор Західного регіону генерал-майор юстиції Олег Сенюк. Наша розмова про військову юстицію в умовах особливого періоду та багато іншого. 

-- Олеже Володимировичу, що Вас найбільше вразило під час перебування у зоні бойових дій.
-- Під час спілкування на «нульовці» з солдатами відчувалося, що порівняно з минулими роками відбулися помітні зміни. Військовослужбовці непогано озброєні, матеріально і технічно краще забезпечені. Патріотичний дух солдатів й офіцерів, що стоять на передовій, дуже високий. Готові в будь-який час іти в наступ. Ми зможемо дати відсіч ворогу в разі будь-яких активних дій на лінії розмежування.

Дата публікації: 07.11.2017 | Кількість переглядів: 37 | Детальніше...
Голова Держлісагенції України Христина Юшкевич подала у відставку

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич подала у відставку. Про це вона повідомила на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, - передає КНК Медіа. «Дорогі друзі, колеги! Прийняла для себе рішення і подала заяву на звільнення.

«Дорогі друзі, колеги! Прийняла для себе рішення і подала заяву на звільнення. Період роботи в лісовій галузі був не простим, але дуже цікавим. Багато речей вдалося. Багато що ще не реалізувалося. Так, в лісовому господарстві є зловживання, але в більшості в галузі працюють відкриті і щирі люди. Це дуже велика праця - садити і доглядати за сотнями гектарів лісу. Як жінка і мати впевнена, що ті, хто дають життя - мають велике серце. Всім лісівникам висловлюю щиру підтримку і повагу ", - сказано в повідомленні.

Дата публікації: 07.11.2017 | Кількість переглядів: 33 | Детальніше...
Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Українського науково-дослідного інституту гір

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва ім. П.С. Пастернака

Державне агентство лісових ресурсів України оголошує про проведення конкурсу на посаду директора Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва ім. П.С. Пастернака.

Конкурс проводиться відповідно до частини четвертої статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника Державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 998.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії, стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників не менш як 10 років та досвід роботи на керівних посадах у галузі лісового господарства не менш як два роки. Строк подання документів – два місяці з дня опублікування оголошення.

Дата публікації: 06.11.2017 | Кількість переглядів: 32 | Детальніше...
На Прикарпатті природному парку передадуть 12 тис. га землі, яка раніше належала лісгоспам

 

 

На Прикарпатті природному парку передадуть 12 тис. га землі, яка раніше належала лісгоспам
Кабмін підтримав рішення про передачу у постійне користування НПП «Верховинський» двох земельних ділянок, які належали місцевим лісгоспам.

Дата публікації: 02.11.2017 | Кількість переглядів: 37 | Детальніше...
Чому всихають сосни або невеселі роздуми про майбутнє лісів України

Видатний польський філософ і діяч в галузі охорони природи Ян Павліковський писав, що зовнішній вигляд нашої землі є свідченням духовної культури народу. Жахливий стан наших лісових ландшафтів в останні десятиріччя свідчить про те, що ця культура перебуває в глибокому занепаді. Невід’ємним елементом сучасних лісових екосистем України є куртини засохлих сосен із порижілою хвоєю, які досить широко поширились в лісових масивах від кордону з Польщею до кордону з Росією. Такого явища раніше ніколи не було зафіксовано за всю історію лісівництва. Жах ситуації в тому, що з кожним роком таких ділянок стає все більше . Моторошна картина сучасного стану наших лісів викликає глибоке занепокоєння про їх майбутнє. Причини цього жахливого явища офіційно не названі і, відповідно, не розроблені заходи щодо його подолання і упередження подальшого розвитку.

Дата публікації: 02.11.2017 | Кількість переглядів: 40 | Детальніше...
Члени Громадської ради при Івано-Франківському ОУЛМГ висадили більше сотні молодих дерев

 Днями члени Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства спільно із студентами провели акцію з висадки молодих дерев.

Для громадських активістів такі заходи вже стали доброю традицією.

Для озеленення обрали територію дендропарку ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Дата публікації: 31.10.2017 | Кількість переглядів: 163 | Детальніше...
Волинські лісівники хочуть надзвичайного стану у лісах через короїда

Уже понад два роки волинські лісівники спільно з науковцями напрацьовують дієві шляхи боротьби зі шкідниками, які спричиняють масове всихання соснових насаджень. Влітку цього року у зонах ураження вивісили 1000 феромонних пасток, завдяки яким вдалося дослідити видовий склад шкідника. Спільно з лісівниками нагляд за шкідниками проводять науковці та спеціалісти лісозахисних підприємств. Як свідчать оперативні дані, заселення соснових насаджень шкідниками лісу, в тому числі верхівковим короїдом, неухильно зростає. На збільшення чисельності впливають як сприятливі для його поширення кліматичні умови, так і окремі недосконалі нормативно-правові акти, що регулюють порядок проведення заходів із поліпшення санітарного стану лісів на вражених ділянках. Площа осередків на Волині збільшується. З середини 2015 року з 1305 гектарів до нинішнього часу площа уражених насаджень зросла до 8642 гектарів.

Дата публікації: 30.10.2017 | Кількість переглядів: 36 | Детальніше...
Галасюк: заборона на експорт кругляка не подобається нашим друзям у ЄС

Нещодавно Галасюк презентував пакет законопроектів, спрямованих на оновлення промислової галузі.

Віктор Галасюк, голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва розповів журналістові Едуарду Солодовнику у студії Радіо Hayat про те, як можна розвити позитивну динаміку промисловості. 
Радіо Hayat: Які труднощі в Україні існують для деревообробної промисловості, в тому числі, на законодавчому рівні? Навіщо потрібна норма з розстрочки ПДВ на деревообробне обладнання?
Віктор Галасюк: Деревообробна галузь сьогодні недооцінена в Україні, вона потребує правил гри, які дозволять підвищувати і виробництво, і зарплати. Простий приклад: в Польщі і в Україні абсолютно однакова площа лісів, причому поляки роблять товарної продукції – меблів, паперу тощо – на 28 мільярдів доларів, а ми - на 2,5 мільярди. 
Дата публікації: 25.10.2017 | Кількість переглядів: 60 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX