Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ Новини галузі

Прем’єр назвав протести лісівників в Україні штучними


Назад Назад

Нещодавно країною прокотилася хвиля протестів працівників лісової галузі. Масово вийшли на мітинги лісівники чи не з усіх областей, в тому числі і з Полтавщини. Нагадаємо, вони виступають проти передачі лісових господарств у концесію та не погоджуються зі Стратегією реформування лісового господарства, яку нібито кулуарно ухвалив Уряд 15 листопада 2017 року, хоча її й досі немає на офіційному порталі Кабінету Міністрів. Журналістка «Кола» поросила прокоментувати ситуацію у Володимира Гройсмана, Прем’єр-міністра України під час національного прес-клубу реформ для регіональних ЗМІ «Децентралізація: підсумки та досягнення 2017 року, завдання на наступний рік».

 

– Я можу сказати, що за останні декілька років лісове агентство ( Державне агентство лісових ресурсів – прим. авт.) не продемонструвало жодних позитивних здобутків щодо наведення ладу в галузі. Хочу підкреслити, що це і екологія, і лісове господарство, за яким потрібно дуже серйозно дбати і працювати, – говорить Глава Уряду. – Я думаю, що воно можу бути абсолютне самодостатнє з точки зору наповненням доходами своїх рахунків, маю на увазі рахунків лісового господарства країни. Треба, щоб вони (очевидно йшлося про працівників лісової галузі – прим. авт.) позашивали там собі кишені. Тому я думаю, що це штучно створена історія. Перед тим, як виходити на будь-які протести треба було звернутися до Уряду зі своїми пропозиціями.
Якщо будуть пропозиції від працівників лісового господарства, як ефективно розвивати господарство, ми завжди будемо підтримувати. Але якщо ми бачимо потайну ціль, то тут треба, ще раз осмислити, чому так відбувається.

Проте чи ухвалена Стратегія реформування лісового господарства Володимир Гройсман так і не сказав, як і не прокоментував ситуацію щодо передачі лісів у концесію. 
Нагадаємо, нещодавно в Полтаві мітингували проти зняття мораторію на продаж землі.

За матеріалами сайту:  http://lesovod.blogspot.com/

 

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX