Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ Новини галузі

НОВИНИ ГАЛУЗІ


На Львівщині мисливець випадково підстрелив єгеря під час полювання в лісі

На Львівщині мисливець випадково підстрелив єгеря під час полювання в лісі.

Інцидент стався під час ліцензійного полювання на кабана, в лісі поблизу села  Сілець, що в Сокальському районі Львівщини.

Дата публікації: 04.12.2017 | Кількість переглядів: 2306 | Детальніше...
Лісове господарство: що зміниться після реформування галузі

У містах України на протести вийшли лісівники. Причина - нова стратегія реформування лісового господарства країни. Мітингувальники впевнені - документ передбачає приватизацію лісів і ліквідацію лісгоспів. Але в профільному міністерстві запевняють - це геть не так. Що це - конфлікт чи непорозуміння - розбиралися наші журналісти.

Дата публікації: 01.12.2017 | Кількість переглядів: 2739 | Детальніше...
ЛІСОВІДНОВНІ РУБКИ АБО НАВІЩО ЛІСОВА ГАЛУЗЬ ПОВТОРЮЄ СВОЇ СТАРІ ПОМИЛКИ?

Що таке лісовідновні рубки?
Згідно «Правил поліпшення якісного складу лісів», лісовідновні рубки – комплексні рубки, які поєднують елементи рубок головного користування та рубок догляду для поновлення захисних, водоохоронних та інших корисних властивостей лісів, збереження біорізноманіття, підтримання і формування складної породної, ярусної і вікової структури деревостанів.

Дата публікації: 29.11.2017 | Кількість переглядів: 3048 | Детальніше...
Профспілка лісової галузі закликала не допустити створення єдиного підприємства-монополіста

Відбулися всеукраїнські збори профспілки лісового господарства щодо схвалення Урядом Стратегії реформування лісової галузі.

У процесі реформування лісового господарства має бути забезпечена прозорість створення відповідної Стратегії та закладені основні принципи розвитку галузі.

Дата публікації: 27.11.2017 | Кількість переглядів: 2372 | Детальніше...
Кількість незаконних рубок зросте. Уряд просуває ідею централізації лісової галузі – експерт

Йдеться про створення на національному рівні нового володаря усіх державних за власністю лісів. При цьому ніхто не вів дискусію, а що ж криється за ліквідацією усіх лісогосподарських підприємств із одночаснимстворенням Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період 2017 – 2020 рр.?

Дата публікації: 23.11.2017 | Кількість переглядів: 2418 | Детальніше...
23 листопада – Всеукраїнські збори Профспілки лісового господарства

23 листопада 2017 року відбудуться Всеукраїнські збори профспілкового активу лісогосподарської галузі, на яких розглядатиметься питання щодо позиції Профспілки у зв’язку із схваленням Кабінетом Міністрів України Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року.
Дата публікації: 22.11.2017 | Кількість переглядів: 2281 | Детальніше...
Ліси належать не Кабміну, а народу, - звернення народних депутатів

Народні депутати-свободівці звернулися до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та до Президента України Петра Порошенка з вимогою не підписувати Стратегію сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року.

Дата публікації: 22.11.2017 | Кількість переглядів: 2309 | Детальніше...
Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збере

УКАЗ 
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 
№381/2017
Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об'єктів природно-заповідного фонду

З метою забезпечення сталого природокористування, розвитку лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства, а також збереження цінних природних комплексів та екосистем, розвитку заповідної справи постановляю:
Дата публікації: 22.11.2017 | Кількість переглядів: 2043 | Детальніше...
Москаль різко розкритикував наміри влади щодо реформи в лісовому господарстві. Ліс буде знищено

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль різко розкритикував наміри влади реформувати лісове господарство, бо це призведе до масової вирубки лісів

"Ось супутникове фото кордону України (в межах Закарпатської області) й Румунії. Влітку воно подавалося псевдо-активістами без позначень країн із заголовками про «масову, нищівну вирубку лісу на Закарпатті».


Насправді на Закарпатті ліс неушкоджений, це територія Карпатського біосферного заповідника в Рахівському районі, де вирубка взагалі заборонена.

Зате румунський бік Карпат вирізаний під корінь, а гори понівечені трелювальними волоками. Усе це – результат концесії, в яку Румунія віддала свій ліс одній австрійській фірмі.

Дата публікації: 20.11.2017 | Кількість переглядів: 2106 | Детальніше...
В Івано-Франківській ОДА обговорили розширення меж національних природних парків

 15 листопада в залі засідань ОДА відбулася нарада з питань розширення меж національних природних парків Івано-Франківщини. У її роботі взяли участь перший заступник голови ОДА Марія Савка, начальник управління екології та природних ресурсів ОДА Ріяфет Гасимов, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан Осташук, керівники профільних департаментів облдержадміністрації і національних парків області, експерти та науковці.

Дата публікації: 16.11.2017 | Кількість переглядів: 2242 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ][ 35 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX