Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ Новини галузі

Голова Держлісагенції України Христина Юшкевич подала у відставку


Назад Назад

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич подала у відставку. Про це вона повідомила на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, - передає КНК Медіа.
«Дорогі друзі, колеги! Прийняла для себе рішення і подала заяву на звільнення.Період роботи в лісовій галузі був не простим, але дуже цікавим. Багато речей вдалося. Багато що ще не реалізувалося.
Так, в лісовому господарстві є зловживання, але в більшості в галузі працюють відкриті і щирі люди. Це дуже велика праця - садити і доглядати за сотнями гектарів лісу. Як жінка і мати впевнена, що ті, хто дають життя - мають велике серце. Всім лісівникам висловлюю щиру підтримку і повагу ", - сказано в повідомленні. Причини рішення піти взагалі не озвучуються.
Перед Юшкевич цю посаду займав Олександр Ковальчук, якого Кабмін звільнив в травні 2016 року зі мотивуванням - безконтрольна вирубка лісів і вивіз за кордон цінних сортів дерев під виглядом дров. Правоохоронці тоді відкрили кримінальне провадження.
Нагадаємо, в 2016 році за результатами відбору кандидатів конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби віддала перевагу Христині Юшкевич, а якби вона протягом року з яких-небудь причин відмовилася від цієї посади, її зайняв би вінничанин Анатолій Бондар.
Відзначимо, після звільнення Олександра Ковальчука з червня 2016- го перший заступник голови Христина Юшкевич виконувала обов'язки керівника голови Держлісагенції України. Раніше вона працювала на різних посадах в МінАПК. Її основний конкурент протягом багатьох років очолював Головне управління лісового та мисливського господарства у Вінницькій області. Однак, Кабмін тоді затвердив на посаді Христину Юшкевич.
Чи є Бондар і на сьогодні першим претендентом на посаду або буде новий конкурс, поки невідомо.
За матеріалами сайту: http://lesovod.blogspot.com/

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX