Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ Новини галузі

Досвід Німеччини закладено в проекті Стратегії реформування лісового господарства України


Назад Назад

Цього тижня делегація Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини за підтримки Німецько-українського агрополітичного діалогу перебуває в Україні з метою  обговорення подальшої співпраці з Державним агентством лісових ресурсів України та підтримки реформування лісового господарства. Також до складу делегації входять науковці з Німеччини та Австрії.

За словами Голови Держлісагентства Христини Юшкевич, Німеччина має багатовікові традиції ведення лісового господарства і для України цей досвід є дуже цікавим, особливо в питаннях ефективної реалізації суспільних вимог щодо лісокористування. У проекті Стратегії реформування лісового господарства України також було закладено основні німецькі принципи, зокрема, стосовно розподілу господарюючих та контролюючих функцій.

Під час сьогоднішнього семінару розглядатимуться питання ефективного державного управління сталим, багатофункціональним лісокористуванням, інструменти для координації державних завдань, статистичні основи для державного управління лісами, прозорості та попередження корупції в управлінні державними лісовими площами.

Окрім того, німецька делегація відвідає  низку лісових господарств України з метою обміну досвідом та напрацювання спільних подальших кроків для реформування лісової галузі України.

Прес-служба Держлісагентства

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX