Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ Новини галузі

НОВИНИ ГАЛУЗІ


Рубати не можна, і не рубати теж: українські ліси потерпають від нашестя короїда

                          Сосни вмирають.

До багатьох проблем українських лісів кілька років тому додалася ще одна біда, масштаби якої вражають: майже 350 тисяч гектарів соснових насаджень вражено жуком-короїдом. А це площа, що дорівнює чотирьом Києвам!  Лісівники й науковці переконують: якщо не вирубувати хворі площі, матимемо не просто велику екологічну проблему, а й незворотні наслідки для економіки країни. Боротися ефективно з засиллям шкідника лісівники не можуть через законодавчі обмеження та спротив екологів. Рубати не можна, і не рубати не можна теж. І як знайти золоту середину в цій ситуації? 

Дата публікації: 18.10.2017 | Кількість переглядів: 210 | Детальніше...
Пріоритет — чисте довкілля

Як ми вже повідомляли нижче, перебуваючи наприкінці  вересня  в рамках візиту Президента України на Прикарпаття, міністр екології та природних ресурсів України Остап СЕМЕРАК дав ексклюзивне інтерв’ю газеті «Галичина». Він поділився своїм баченням шляхів вирішення екологічних проблем на Івано-Франківщині, розповів про заходи, які нині ініціюють на державному рівні щодо поліпшення стану довкілля в Україні загалом та про нову державну  екологічну політику. Отож головні фрагменти розмови з міністром пропонуємо нині увазі читачів. 

Дата публікації: 17.10.2017 | Кількість переглядів: 208 | Детальніше...
Про оголошення конкурсу на заступника начальника Івано-Франківського ОУЛМГ

Наказ Держлісагентства від 27.09.2017 № 361-к "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця" Увага! У додатку до наказу були внесені зміни наказом Держлісагентства від 02.10.2017 № 370-к "Про внесення змін до наказу Держлісагентства від 27.09.2017 № 361-к

НАКАЗУЮ:

 1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ”Б“ – заступника начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства згідно з додатком.

Дата публікації: 17.10.2017 | Кількість переглядів: 192 | Детальніше...
Як оцифрувати український ліс?

 

  Євген Кузьменко

коодинатор комітету деревообробної галузі Європейської Бізнес Асоціації

Нещодавно Президент України заявив, що необхідно запровадити єдину державну систему обліку деревини – система ЕОД – яка буде розповсюджуватись на всі без виключення лісові угіддя.

Незважаючи на досить чітку позицію голови держави, відбувається затягування прийняття відповідного проекту рішення уряду, який вже близько двох років знаходиться на стадії розробки та погодження.

Дата публікації: 17.10.2017 | Кількість переглядів: 265 | Детальніше...
На Прикарпатті триває осіння посадка лісу

 Осінь – гаряча пора для лісівників, адже на Прикарпатті розпочинається клопітка робота з відновлення лісу.

Зокрема, державні підприємства Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства почали висадку лісів та заготівлю насіння.

Цьогоріч у весняний період провели посадку лісу на площі у 917 га. В свою чергу восени на Прикарпатті буде додатково заліснено 320 гектарів лісу.

Дата публікації: 13.10.2017 | Кількість переглядів: 216 | Детальніше...
Лісові шкідники відчувають послаблену деревину «по запаху»...

Тому першочергове завдання для лісівників Закарпаття - якомога швидше забрати повалений вітром ліс аби він навесні не перетворився на дрова.
Сосни, ялиці, смереки, дуби та ясені всихають на Україні: всихають ліси в Українських Карпатах (Закарпатті й Прикарпатті), Волині, та Житомирщині, Кіровоградщині, Черкащині та Чернігівщині) та інших областях. Всихають зелені масиви і в лісах європейської частини і в Білорусії, і в Прибалтиці, і в країнах Східної і Західної Європи. Погіршення стану хвойних спостерігається в лісах бореальної зони в цілому, включаючи Північну Америку. Візуально всихання проявляється в зміні кольору хвої: вона стає сірувато-зеленою, а при загибелі ялиці або сосни різко змінює колір на червоний (лісівники називають їх «рижики»). Зйомка з космосу в різних спектральних діапазонах дозволяє визначати площі ушкоджень.

Дата публікації: 12.10.2017 | Кількість переглядів: 187 | Детальніше...
Про недопущення передачі у концесію державних лісогосподарських підприємств

 Голові Верховної Ради України Андрієві Парубію 

Прем’єр-міністру України Володимирові Гройсману

          Кабінет Міністрів України 4 липня 2017 року схвалив пропозицію Мінекономрозвитку України щодо поводження з державними підприємствами, які перебувають у підпорядкуванні центральних органів влади. Згідно із розробленою концепцією визначено для передачі в концесію усі лісогосподарські підприємства.

Дата публікації: 11.10.2017 | Кількість переглядів: 184 | Детальніше...
Реформування лісівництва на ринкових засадах - Орест ФУРДИЧКО

Недосконалість чинного законодавства не дає змоги вивести галузь на забезпечення самоокупності й прибутковості господарювання.

Перманентне реформування лісового господарства країни за роки незалежності позитивних зрушень не спричинило. Істотний стримувальний чинник прогресу в цьому питанні — недосконалість вітчизняного земельного, податкового і лісового законодавства. 

Дата публікації: 10.10.2017 | Кількість переглядів: 192 | Детальніше...
Виступ Анатолія Дейнеки на нараді з Президентом України

неділя, жовтня 08 2017

      Запрошується до слова Анатолій Михайлович Дейнека - начальник Львівського обласного лісового та мисливського господарства. Вельмишановний пане Президенте України, шановні присутні, учасники наради. Коли ми обговорюємо стратегію розвитку лісового господарства, то ми маємо врахувати всі чинники, які мають суттєвий вплив на ліси сьогодні і будуть мати вплив у найближчому майбутньому. 

Дата публікації: 08.10.2017 | Кількість переглядів: 152 | Детальніше...
Петро Порошенко: Україна буде успішною

 п’ятниця, жовтня 06 2017  

Минулої п’ятниці Івано - Франківщину відвідав з робочою поїздкою Президент України Петро Порошенко. Президент в обласному центрі провів нараду з керівниками західних областей та зокрема  з начальниками обласних управлінь лісового та мисливського господарств. В своєму виступі глава держави на­гадав, що український парламент схва­лив закон про запровадження кримі­нальної відповідальності: за незаконну вирубку лісів, який був підписаний та набув чинності. 

Дата публікації: 06.10.2017 | Кількість переглядів: 167 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX