Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ




СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ГАЛУЗІ

НОВИНИ ГАЛУЗІ


Про недопущення передачі у концесію державних лісогосподарських підприємств

 Голові Верховної Ради України Андрієві Парубію 

Прем’єр-міністру України Володимирові Гройсману

          Кабінет Міністрів України 4 липня 2017 року схвалив пропозицію Мінекономрозвитку України щодо поводження з державними підприємствами, які перебувають у підпорядкуванні центральних органів влади. Згідно із розробленою концепцією визначено для передачі в концесію усі лісогосподарські підприємства.

Дата публікації: 11.10.2017 | Кількість переглядів: 833 | Детальніше...
Реформування лісівництва на ринкових засадах - Орест ФУРДИЧКО

Недосконалість чинного законодавства не дає змоги вивести галузь на забезпечення самоокупності й прибутковості господарювання.

Перманентне реформування лісового господарства країни за роки незалежності позитивних зрушень не спричинило. Істотний стримувальний чинник прогресу в цьому питанні — недосконалість вітчизняного земельного, податкового і лісового законодавства. 

Дата публікації: 10.10.2017 | Кількість переглядів: 898 | Детальніше...
Виступ Анатолія Дейнеки на нараді з Президентом України

неділя, жовтня 08 2017

      Запрошується до слова Анатолій Михайлович Дейнека - начальник Львівського обласного лісового та мисливського господарства. Вельмишановний пане Президенте України, шановні присутні, учасники наради. Коли ми обговорюємо стратегію розвитку лісового господарства, то ми маємо врахувати всі чинники, які мають суттєвий вплив на ліси сьогодні і будуть мати вплив у найближчому майбутньому. 

Дата публікації: 08.10.2017 | Кількість переглядів: 821 | Детальніше...
Петро Порошенко: Україна буде успішною

 п’ятниця, жовтня 06 2017  

Минулої п’ятниці Івано - Франківщину відвідав з робочою поїздкою Президент України Петро Порошенко. Президент в обласному центрі провів нараду з керівниками західних областей та зокрема  з начальниками обласних управлінь лісового та мисливського господарств. В своєму виступі глава держави на­гадав, що український парламент схва­лив закон про запровадження кримі­нальної відповідальності: за незаконну вирубку лісів, який був підписаний та набув чинності. 

Дата публікації: 06.10.2017 | Кількість переглядів: 832 | Детальніше...
На Жовківщині відбувся семінар щодо протидії всихання соснових насаджень

5 жовтня у Соснівському лісництві, на базі ДП «Жовківський лісгосп», відбувся семінар на тему: «Всихання соснових насаджень». Про це інформує ЛОДА.

    Уражені короїдами соснові ділянки видно неозброєним оком. Хвоя на деревах починає жовтіти і згодом стає бурого кольору, починаючи з верхівки, а деревина втрачає свою господарську цінність. Шкідник, цикл розвитку якого, проходить під корою у кронах дерев, стрімко поширюється та уражує ослаблені, внаслідок аномальної посушливості останніх років, соснові насадження.  

Дата публікації: 05.10.2017 | Кількість переглядів: 814 | Детальніше...
ВИВЧАЛИ ДОСВІД СУСІДІВ, ПЕРЕДАВАЛИ СВІЙ

 Делегація керівників, головних лісничих та спеціалістів підвідомчих підприємств і спеціалістів Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  на чолі з начальником управління П.С.Пешком  відвідала ДП “Вигодське лісове господарство” Івано-Франківського ОУЛМГ.

Дата публікації: 28.09.2017 | Кількість переглядів: 988 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX