Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


Зональні змагання з міні-футболу серед колективів лісового господарства

Зональні змагання з міні-футболу серед колективів лісового господарства

В рамках програми обласних змагань з міні футболу серед колективів лісового господарства Івано-Франківської області в спортзалі дитячої спортивно-юнацької школи міста Долина 24 листопада відбулися змагання з міні-футболу серед працівників лісового господарства, в яких взяла участь і збірна команда нашого підприємства. До складу команди ДП «Вигодський лісгосп» з міні-футболу ввійшли: Данчук Володимир – капітан команди, Яремко Сергій, Мирон Андрій, Гачка Іван, Мотика Роман, Віктор Володимир та Тимочко Роман- воротар.

Мета і завдання, які ставляться перед учасниками районних змагань:

-          виконання Закону України «Про фізичну культуру і спорт», заходів регіональної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту, запланованих заходів обласної організації профспілки працівників лісового господарства спільно з Асоціацією міні-футболу Івано-Франківської області.

-          виконання умов колективних договорів;

-          покращення спортивно-масової та оздоровчої роботи серед працівників галузі, членів їх сімей, ведення здорового способу життя.

            Команди змагались у зональному груповому турнірі, де розіграли ¼ фіналу. Команди, які займуть перше і друге місця у ¼ фіналі, виходять до ½ фіналу, а потім фінальний турнір, де розіграють звання чемпіона та призерів обласних змагань. 

Дата публікації: 24.11.2017 | Кількість переглядів: 1 | Детальніше...
14.11.2017 року біля контори Шевченківської лісництва висадили 150 штук ялини колючої.

Інженери відділу лісового господарства, начальник відділу лісового господарства, майстри лісових культур і робітниці на лісокультурних роботах на території саду Шевченківського лісництва розбили алеї і  посадили 150 штук ялини колючої (блакитної) із закритою кореневою системою. Сіянці ялини колючої взято із розсадника Шевченківського лісництва.

Дата публікації: 15.11.2017 | Кількість переглядів: 249 | Детальніше...
Школярі з Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відвідали селекційно-насіневий

НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РОЗСАДНИК ВИГОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ
13 листопада вихованці гуртка основ інформаційних технологій Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відвідали Шевченківський розсадник Вигодського лісгоспу з метою збору матеріалу та підготовки до участі у Всеукраїнському юнацькому фестивалі "В об’єктиві натураліста".

Дата публікації: 14.11.2017 | Кількість переглядів: 95 | Детальніше...
Олександр Матусевич в складі делагації Івано-Франківського ОУЛМГ відвідав Харківщину

Директор ДП "Вигодський лісгосп" Олександр Матусевич в складі делегації Івано-Франківського ОУЛМГ відвідав презентацію технології утилізації порубкових залишків деревини, отриманих при лісозаготівельних роботах методом їх подрібнення, яка відбулась на території Рокитянського лісництва ДП «Жовтневе лісове господарство»

Дата публікації: 07.11.2017 | Кількість переглядів: 283 | Детальніше...
Як придбати дрова для населення?

Традиційно для однієї господи запасають на зиму близько 5 кубометрів дров. Хто ще не встиг подбати про паливо для господарства, може зробити це і зараз.

Візит у контору лісгоспу з паспортом і заява про придбання – перше, що для цього треба. Далі –  оплатити вартість продукції у касі найближчого банку і з документами вже звертатись у лісництво.

Дата публікації: 03.11.2017 | Кількість переглядів: 640 | Детальніше...
Вигодський лісгосп виконує свої соціальні функції

До початку опалювального періоду ДП «Вигодський лісгосп» повністю виконав свої зобов’язання, щодо забезпечення дровами паливними  закладів соціальної сфери.

Дрова доправлені власним транспортом безпосередньо у двір споживача. Забезпечили усі соціальні заклади в районі, хто звернувся до нас.

Дата публікації: 02.11.2017 | Кількість переглядів: 101 | Детальніше...
Адміністрація Вигодського лісгоспу, взяла участь у засіданні колегії Івано-Франківського ОУЛМГ.

Адміністрація Вигодського лісгоспу, взяла участь у засіданні колегії Івано-Франківського ОУЛМГ.

Під час засідання підсумували роботу підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства за дев’ять місяців 2017 року.

Дата публікації: 27.10.2017 | Кількість переглядів: 28 | Детальніше...
Сьогодні нас відвідали учні Старомізуньської школи ім. В. Верховинця.

     Школярі Старомізунської школи імені Василя Верховинця І-ІІІ ступенів здійснили екскурсію по базовому розсаднику Шевченківського лісництва, яку провела майстер лісового розсадника Федорич Наталія Василівна. Діти дізнались про те, що у 2012 році тут розпочато будівництво сучасної лісокультурної дільниці по вирощуванні стандартного посадкового матеріалу. 

Дата публікації: 27.10.2017 | Кількість переглядів: 99 | Детальніше...
Розпиляти і вивезти?

Асоціація деревообробників Прикарпаття наполягає на необхідності розробки стратегії розвитку лісового господарства України та на недопущенні встановлення на Івано-Франківщині великих лісопилок.

В Івано-Франківську минулої п’ятниці відбувся з’їзд Асоціації деревообробників Прикарпаття. Майже 600 його делегатів закликали парламент, уряд та обласну раду й облдержадміністрацію не допустити передачі лісів у концесію та ухвалити закони про збереження і відновлення лісів та про ринок деревини і загальнодержавну стратегію розвитку лісового господарства України. 

Ігор СОБОЛЕВСЬКИЙ, голова Асоціації деревообробних і лісозаготівельних підприємств Західної України, член громадської ради Державної агенції лісових ресурсів України:

— Сьогодні деревообробна галузь України, як і багато інших, має серйозні проблеми.

Дата публікації: 26.10.2017 | Кількість переглядів: 19 | Детальніше...
Планування і проведення вибіркових та поступових рубок

На базі ДП «Вигодський лісгосп» проведено семінар-навчання, за участю запрошених спеціалістів Львівської державної лісовпорядної експедиції Т. Радчук, Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва імені П. С. Пастернака О. Голубчак, В. Гудима, усіх головних лісничих та провідних спеціалістів із лісокористування державних лісгоспів Івано-Франківської області. 

Дата публікації: 24.10.2017 | Кількість переглядів: 181 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX