Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ




СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


Учні шкільного лісництва за роботою

У Шевченківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів давно існує учбовий  гурток «Шкільне лісництво». Діти, а це учні 8-го класу, охоче допомагають лісівникам в посадках лісу, збору насіння, виготовляють і розвішують шпаківні, захищають мурашники. Ці роботи проводяться під керівництвом учителя біології Галини Миколаївни Тисяк і працівників лісництва.

За завданням майстра дільниці лісового розсадника Шевченківського лісництва  Федорич Наталії Василівни щосереди, щочетверга та щоп’ятниці діти приходять в лісництво разом з своїм наставником і займаються переробкою насіння й плодів для лісорозсадника лісництва - жолудів дуба, насіння бука та клена-явора, шишок з насінням ялини. 

Дата публікації: 14.12.2017 | Кількість переглядів: 118 | Детальніше...
Новорічні ялинки 2017-2018

Наближаються зимові свята. З гарним настроєм приходять і нові турботи. Пора вибирати подарунки, обдумувати елементи декору в будинку. А що за Новий рік без новорічної ялинки?

Зараз багато хто використовує штучні замінники, щоб не брати участь у вирубці лісів, але кількість прихильників живої і пахучої лісової красуні в будинку все так само велике. Саме тому ДП «Вигодське ЛГ» активно займається заготівлею новорічних ялинок.

В цей сезон плануються зрубати біля 600 дерев

Дата публікації: 11.12.2017 | Кількість переглядів: 67 | Детальніше...
В Івано-Франківському ОУЛМГ обговорили заходи збереження біологічного різноманіття в умовах ведення

Начальник  відділу лісового господарства Степан Оріхівський, провідний  інженер з охорони і захисту  лісу Тарас Мицак та інженер з охорони і захисту  лісу І категорії Ольга Янцур 7 грудня взяли участь у нараді по «Збереження біологічного різноманіття в умовах ведення лісового господарства Прикарпаття».

Дата публікації: 08.12.2017 | Кількість переглядів: 76 | Детальніше...
Олександр Матусевич: Знищити наші ліси не дамо

В інтерв’ю для газети «Галичина» заступник голови постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Олександр Матусевич не погодився з думкою про те, що в Карпатах масово вирубують ліси, яка побутує серед жителів області, наголосив, що ситуація з освоєнням лісового фонду перебуває під постійним контролем компетентних служб, звернув увагу, що припинити догляд за лісом, який передбачає санітарне та інше вирубування дерев, — це означає приректи його на запустіння.  

- Нині чимало говорять про те, що ситуація з лісами на Прикарпатті викликає тривогу, зокрема йдеться про варварське вирубування деревостанів. Які маєте міркування з цього приводу?

— Необхідно констатувати, що екологічна ситуація на Прикарпатті останнім часом виглядає стабільною, але на окремих напрямах життєдіяльності суспільства вона потребує поліпшення. Зокрема неблагополучною вона є в окремих регіонах з розвинутою в минулому (сьогодні занедбаною) хімічною промисловістю. Поряд з цим окремі переробні підприємства допускають перевищення норм викидів в атмосферу, ще неналежно контролюють якість стічних вод від промислових об’єктів, сільгоспвиробників, неналежним чином поставлено й питання вивезення й утилізації побутових відходів (влаштування звалищ) від комунальних установ і сільських населених пунктів, що призводить до захаращення узбережжя річок, ярів такими відходами.

Дата публікації: 08.12.2017 | Кількість переглядів: 50 | Детальніше...
Реконструкція саду при Шевченківському лісництві

 Дерева, як і все живе на землі, з часом старіють, їх гілки і коріння стають немічними, кора відшаровується, плодоношення різко знижується.

 Омолодження старого саду, як наприклад, у Шевченківському лісництві марна справа, дерева в цьому саду знаходились в останньому періоді свого життя. Такий сад підлягає негайній реконструкції і заміні новими продуктивними деревами.

Дата публікації: 05.12.2017 | Кількість переглядів: 67 | Детальніше...
Акція протесту за реформу лісового господарства розпочалася 28 листопада о 11 год під будівлею ОДА

Акція протесту за реформу лісового господарства розпочалася 28 листопада о 11 годині під будівлею Обласної Державної Адміністрації в місті Івано-Франківську, зініційована обласною профспілкою лісового господарства. Більше тисячі представників держлісгоспів зібралися для вирішення цього нагально питання. 

Дата публікації: 28.11.2017 | Кількість переглядів: 94 | Детальніше...
Зональні змагання з міні-футболу серед колективів лісового господарства

  В рамках програми обласних змагань з міні футболу серед колективів лісового господарства Івано-Франківської області в спортзалі дитячої спортивно-юнацької школи міста Долина 24 листопада відбулися змагання з міні-футболу серед працівників лісового господарства, в яких взяла участь і збірна команда нашого підприємства. До складу команди ДП «Вигодський лісгосп» з міні-футболу ввійшли: Данчук Володимир – капітан команди, Яремко Сергій, Мирон Андрій, Гачка Іван, Мотика Роман, Віктор Володимир та Тимочко Роман- воротар.

Дата публікації: 24.11.2017 | Кількість переглядів: 109 | Детальніше...
14.11.2017 року біля контори Шевченківської лісництва висадили 150 штук ялини колючої.

Інженери відділу лісового господарства, начальник відділу лісового господарства, майстри лісових культур і робітниці на лісокультурних роботах на території саду Шевченківського лісництва розбили алеї і  посадили 150 штук ялини колючої (блакитної) із закритою кореневою системою. Сіянці ялини колючої взято із розсадника Шевченківського лісництва.

Дата публікації: 15.11.2017 | Кількість переглядів: 358 | Детальніше...
Школярі з Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відвідали селекційно-насіневий

НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РОЗСАДНИК ВИГОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ
13 листопада вихованці гуртка основ інформаційних технологій Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відвідали Шевченківський розсадник Вигодського лісгоспу з метою збору матеріалу та підготовки до участі у Всеукраїнському юнацькому фестивалі "В об’єктиві натураліста".

Дата публікації: 14.11.2017 | Кількість переглядів: 154 | Детальніше...
Олександр Матусевич в складі делагації Івано-Франківського ОУЛМГ відвідав Харківщину

Директор ДП "Вигодський лісгосп" Олександр Матусевич в складі делегації Івано-Франківського ОУЛМГ відвідав презентацію технології утилізації порубкових залишків деревини, отриманих при лісозаготівельних роботах методом їх подрібнення, яка відбулась на території Рокитянського лісництва ДП «Жовтневе лісове господарство»

Дата публікації: 07.11.2017 | Кількість переглядів: 338 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX