Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Cемінар-навчання щодо нових стандартів на круглі лісоматеріали


Назад Назад

Cемінар-навчання щодо нових стандартів на круглі лісоматеріали

У зв’язку із введення в дію з 01.01.2019 р. нових стандартів (ДСТУ), які гармонізовані з європейськими нормами, на лісоматеріали круглі, у ДП «Вигодське лісове господарство» відбулися неодноразові семінари-навчання по цій тематиці з директорами та бухгалтерами всіх підвідомчих підприємств обласного управління лісового і мисливського господарства.

А сьогодні 12 лютого 2019 року у конторі ДП «Вигодський лісгосп» проведена технічна рада - навчання всіх майстрів лісу, працівників нижнього складу та всіх відповідальних осіб, які залучені до електронного обліку деревини. У її роботі взяли участь головні спеціалісти лісгоспу, спеціалісти виробничого відділу, провідний інженер електронного обліку деревини, керівники структурних підрозділів, лісничі, майстри нижнього складу.

Як ми знаємо, прийомка , відвантаження лісопродукції в лісі та приймання і відпуск деревини із нижнього складу проводиться тільки через електронний облік деревини, а так як з 01 січня 2019 року пройшли суттєві зміни в стандартизації та визначення якості лісопродукції,  директор лісгоспу Матусевич Олександр Борисович запропонував провести розширене навчання майстрів лісу, лісничих, інженерів виробничого відділу відповідно до вимог нових національних стандартів уніфікації деревини.

Під час презентації нових стандартів, провідний інженер з електронного обліку Луцький Ярослав Володимирович акцентував увагу присутніх на основних відмінностях теперішніх стандартів (ГОСТів) та ДСТУ в частині класифікації лісоматеріалів та їх обміру, а також дров’яної деревини для технологічних потреб та дров паливних. В ході презентації майстри з електронного обліку деревини задавали чимало запитань, на які отримали кваліфіковані відповіді.

На навчанні розглядалося крім питання впровадження нових стандартів обліку необробленої деревини, також приділено увагу питанню приведення залишків лісопродукції у відповідність до нових вимог.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX