Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

У ДП «Вигодський лісгосп» приступили до весняної посадки


Назад Назад

У ДП «Вигодський лісгосп» приступили до весняної посадки

  На сторінках календаря вже середина березня, а це свідчить про те, що на території державного підприємства «Вигодське лісове господарство» активно розпочалася весняна посадка лісу.

У поточному році наше підприємство має виконати лісовідновлення на загальній площі 308,5 га, з них: посадка лісових культур на площі 108,0 га, сприяння природньому поновленню на площі 200,5 га.

Минулого вівторка (19 березня) працівники Мало-Тур’янського лісництва приступили до посадки модрини європейської із закритою кореневою системою в кварталі 20 виділі 8 площею 1,0 га, урочище «Полюк». Посадковий матеріал в кількості 300 штук був взятий із Шевченківського базового лісового розсадника для подальшої посадки сіянців на лісовій ділянці. З розсадника вибиралися дворічні сіянці модрини європейської.

Майстри лісу разом з лісничим Мало-Тур’янського лісництва Раком Андрієм Юрійовичем та робітницями на лісокультурних роботах здійснили уведення головної породи, а саме модрини європейської у місцях її відсутності.

Для працівників Мало-Тур’янського лісництва несприятливі погодні умови не стали перешкодою для виконання заходів по відновленню лісу. Слід зазначити, що лісові культури із закритою кореневою системою, створені на основі якісного посадкового матеріалу, дають високий відсоток приживлюваності, швидше ростуть, менше пошкоджуються хворобами та шкідниками, що дуже актуально для мінливих кліматичних умов нашого регіону.

Бережіть ліс! Помітивши в лісі пожежу або інші неординарні події - повідомляйте про це у відділ лісового господарства ДП «Вигодський лісгосп».

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX