Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Посадка лісу учнями шкільного лісництва в урочищі «Погорілий» Шевченківського лісництва


Назад Назад

Посадка лісу учнями шкільного лісництва в урочищі «Погорілий» Шевченківського лісництва

Акція "Посади своє дерево" проводиться в рамках проекту  "Майбутнє лісу в твоїх руках" вже другий рік  поспіль. Цього разу її учасниками стали учні шкільного лісництва при Шевченківському лісництві.

"Кожний школяр не просто садить дерева, - розповідає майстер дільниці лісового розсадника Наталія Василівна Федорич, один з організаторів заходу «Посади своє дерево», - школярі реалізують проект,  які самі придумали і спланували. Учні шкільного лісництва уявили ліс своєї мрії, а тепер садять його. Зрозуміло, всі свої плани вони узгоджують з керівництвом лісгоспом, а також з лісничим Шевченківського лісництва Тисяком Васильом Васильовичем, і в цьому їм, звичайно, допомагають працівники нашого лісництва".

21 березня учні шкільного лісництва відроджували ліс в урочищі «Погорілий» Шевченківського лісництва в кварталі 22 виділ 75 площею 2,0 га. Дві ділянки по 1,0 га вийшли з під суцільно-санітарної рубки.  Цей проект вони почали ще в минулому році. Посаджені минулої осені в рамках цієї акції деревця добре прижилися у кварталі 18 виділ 46 площею 1,2 га, і також в  урочищі «Погорілий».

"Сьогодні перший день хорошої погоди, - ділиться враженнями про захід  Аня Тисяк, учениця 9-го класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, - зранку був невеличкий приморозок, а зараз світить яскраве сонечко, повіває тихий вітерець. І настрій у всіх був таким же яскравим і веселим, як і погожа весняна днина. Учні посадили близько 2000 сіянців. Ми намагалися посадити дерева так, щоб пожежа не могла їх пошкодити і не змило потоками води з гір. Деякі школярики брали участь в проекті вперше, але у них все вийшло чудово, всі учасники залишилися посадкою задоволені та й після ніхто не нудьгував! Учні тримали банер «ДП «Вигодський лісгосп» і робили selfі з працівниками лісництва та лісгоспу. Директор лісгоспу, головний лісничий, лісничий, майстри лісу, лісокультурні робітниці, та керівник шкільного лісництва вчитель-біології Тисяк Галина Миколаївна теж не нудьгували - допомагали нам чим могли. Загалом, все було весело і цікаво! "

Проект "Посади своє дерево" об'єднує багато шкіл Долинського району. У Шевченківському базовому розсаднику вирощують сіянці дерев, а весною і восени школярі висаджують їх на постійне місце. Так хлопці і дівчата відновлюють ліси нашого рідного краю.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX