Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Екскурсія дітей навчально-реабілітаційного центру в Шевченківське лісництво


Назад Назад

04 квітня, в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», в Шевченківському лісництві пройшла захоплююча зустріч вихованців Вигодського навчально-реабілітаційного центру з працівниками лісництва. Діти, а це учні 1-3-х класів, почули цікаву розповідь про Шевченківське лісництво, а щоб їх враження були яскравішими, лісничий Шевченківського лісництва Тисяк Василь Васильович запросив діточок на екскурсію по території лісництва. Такому запрошенню всі були раді. Діти дуже люблять ходити, а особливо на цікаві і повчальні екскурсії.

         Коли прийшли на місце, їх зустріла гостинно майстер лісової дільниці (розсадника) лісництва: Наталія Василівна Федорич. Їм показали теплиці і піднавіси, де вирощують маленькі деревця. Діти побачили багато сіянців ялини, ялиці, модрини, бука, клена-явора і були вражені, дізнавшись, скільки повинно пройти часу, перш ніж маленькі деревця виростуть і стануть великими красивими деревами. Виявилося ні багато, ні мало, а цілих 80-120 років.

         З теплиць діти разом з вихователями і вчителями пройшли в будівлю контори лісництва, де їм розповіли про те, які дерева ростуть в наших лісах, і які тварини мешкають там. Василь Васильович показав інструменти та прилади, якими лісівники користуються у своїй роботі. Діти задавали питання, а Василь Васильович в доступній формі відповідав їм. Після ознайомчої бесіди діти пройшли в сад-дендрарій лісництва де побачили рідкісні дерева, різноманітні декоративні кущі і квіти та гнізда сірих чапель на вікових липах, що ростуть неподалік лісництва. На закінчення бесіди Василь Васильович наголосив дітям про те, як треба берегти природу, і як недбалим ставленням до неї можна погубити все.

         Екскурсія вийшла цікавою та пізнавальною, а найголовніше - корисною. Почуття дітей наповнилися любов'ю до рідного краю і бажанням піклуватися про нього.

         А один хлопчик вигукнув: «От би мені стати таким, як ви Василь Васильович, великим і міцним, як дуб! І в майбутньому я теж стану лісівником!»

На прощання працівники лісництва подарували діткам і їх наставникам три деревця повститої вишні та чотири сіянці ялини колючої для озеленення території навчально-реабілітаційного центру та на згадку про цікаву і захоплюючу екскурсію.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX