Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


Різдво - радісне і чудове свято !!!

Різдво - радісне і чудове свято !!! 

У кожної сім'ї є свої традиції і свої улюблені свята. Але, думаю, що для всіх особливим є саме свято Різдва Христового, наповнений таємницею, очікуванням дива, любов'ю, миром, радістю і надією на краще майбутнє.

05.01. у нашому лісгоспі пройшли виступи різдвяних вертепів, в яких взяли участь вертеп костелу Різдва Діви Марії, 11.01. народна хорова капела «Верховина» районного будинку культури та вертеп із села Підліски привітали працівників ДП «Вигодський лісгосп»  зі святом Різдва Христового і Старим Новим Роком, сказали добрі слова побажань та привітали нас чудовими колядками і піснями.

Дата публікації: 11.01.2018 | Кількість переглядів: 926 | Детальніше...
Півфінальний матч чемпіонату з міні футболу Івано-Франківського обласного управління лісового

4 січня в спортзалі спортивного комплексу комунального підприємства «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» по вулиці Симоненка, 13 в місті Івано-Франківську відбувся другий груповий етап з міні футболу серед працівників лісового господарства Івано-Франківського обласного управління  лісового і мисливського господарства.

У чемпіонаті взяли участь 8 команд, які були поділені на дві групи. У першій групі півфінального матчу зустрілися футболісти ДП «Вигодський лісгосп» з командами ДП «Осмолодський лісгосп», ДП «Кутський лісгосп» та ДП «Солотвинський лісгосп» відповідно з рахунками:

                                                       Вигода – Осмолода (4:1)

                                                       Вигода – Кути (4:0)

                                                      Вигода – Солотвино (5:1)

 У захоплюючому поєдинку перемогу в першій групі святкували футболісти нашого держлісгоспу, друге місце команда – ДП «Кутського лісгоспу». Наша команда і команда Кутського держлісгоспу продовжать боротьбу у  фінальному змаганні з командами, які здобули перше і друге місце у другій групі. У другій групі перемогу здобули перше місце – ДП «Гринявський лісгосп», друге місце – ДП «Рогатинський лісгосп».

Дата публікації: 05.01.2018 | Кількість переглядів: 976 | Детальніше...
Новорічні та різдвяні вітання учнів школи і вихованців дитячого садка «Дзвіночок» для працівників Д

У четвер, 28 грудня, в конторі держлісгоспу відбулися маленькі вітальні новорічні концерти для працівників нашого підприємства. Спочатку працівників ДП «Вигодський лісгосп» відвідали вихованці дитячого садка «Дзвіночок», а потім учні Старомізунської з/о школи І-ІІІ ступенів імені В. Верховинця.

Діти вже не перший рік вітають наших працівників з Новим Роком і Різдвом Христовим. Прекрасні душевні привітання на свято склали вихованці цих закладів і їх вихователі. Діти  чудово співали і танцювали. Колективу підприємства виступи маленьких аматорів припали до душі - всім залом вони підхоплювали зворушливі пісні і колядки, що звучали, і аплодували в такт ритмічної музики, під яку танцювали маленькі артисти.    Співробітники лісгоспу подякували педагогам і вихователям цих закладів за багаторічну і плідну співпрацю з ДП «Вигодський лісгосп». 

Дата публікації: 28.12.2017 | Кількість переглядів: 1088 | Детальніше...
Новорічні ялинки ДП «Вигодський лісгосп» 2018 року

Новорічні ялинки  ДП «Вигодський лісгосп» 2018 року 

Купити новорічні ялинки пропонує вам  ДП «Вигодський лісгосп». Наше лісове господарство багато років займається вирощуванням ялинок до новорічних свят. Ми гарантуємо нашим покупцям відмінну якість нашого товару - ялинки, ялички, а також забезпечуємо покупця повним пакетом документів. Наше господарство запрошує всіх бажаючих придбати  живі новорічні ялинки. Купити у нас новорічні ялинки  - значить купити якісний товар, кожна ялинка клеймується, і відповідає відповідній якості товару.

Дата публікації: 20.12.2017 | Кількість переглядів: 948 | Детальніше...
Розпочав роботу ялинковий базар

Адміністрація ДП «Вигодський лісгосп» організовула передсвятковий ялинковий базар, який функціонуватиме на прибудинковій площі біля кафе «Шанс» в смт. Вигоді та в садибі Шевченківського лісництва з 15 по 31 грудня 2017 року.

Дата публікації: 18.12.2017 | Кількість переглядів: 876 | Детальніше...
Учні шкільного лісництва за роботою

У Шевченківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів давно існує учбовий  гурток «Шкільне лісництво». Діти, а це учні 8-го класу, охоче допомагають лісівникам в посадках лісу, збору насіння, виготовляють і розвішують шпаківні, захищають мурашники. Ці роботи проводяться під керівництвом учителя біології Галини Миколаївни Тисяк і працівників лісництва.

За завданням майстра дільниці лісового розсадника Шевченківського лісництва  Федорич Наталії Василівни щосереди, щочетверга та щоп’ятниці діти приходять в лісництво разом з своїм наставником і займаються переробкою насіння й плодів для лісорозсадника лісництва - жолудів дуба, насіння бука та клена-явора, шишок з насінням ялини. 

Дата публікації: 14.12.2017 | Кількість переглядів: 967 | Детальніше...
Новорічні ялинки 2017-2018

Наближаються зимові свята. З гарним настроєм приходять і нові турботи. Пора вибирати подарунки, обдумувати елементи декору в будинку. А що за Новий рік без новорічної ялинки?

Зараз багато хто використовує штучні замінники, щоб не брати участь у вирубці лісів, але кількість прихильників живої і пахучої лісової красуні в будинку все так само велике. Саме тому ДП «Вигодське ЛГ» активно займається заготівлею новорічних ялинок.

В цей сезон плануються зрубати біля 600 дерев

Дата публікації: 11.12.2017 | Кількість переглядів: 986 | Детальніше...
В Івано-Франківському ОУЛМГ обговорили заходи збереження біологічного різноманіття в умовах ведення

Начальник  відділу лісового господарства Степан Оріхівський, провідний  інженер з охорони і захисту  лісу Тарас Мицак та інженер з охорони і захисту  лісу І категорії Ольга Янцур 7 грудня взяли участь у нараді по «Збереження біологічного різноманіття в умовах ведення лісового господарства Прикарпаття».

Дата публікації: 08.12.2017 | Кількість переглядів: 1054 | Детальніше...
Олександр Матусевич: Знищити наші ліси не дамо

В інтерв’ю для газети «Галичина» заступник голови постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Олександр Матусевич не погодився з думкою про те, що в Карпатах масово вирубують ліси, яка побутує серед жителів області, наголосив, що ситуація з освоєнням лісового фонду перебуває під постійним контролем компетентних служб, звернув увагу, що припинити догляд за лісом, який передбачає санітарне та інше вирубування дерев, — це означає приректи його на запустіння.  

- Нині чимало говорять про те, що ситуація з лісами на Прикарпатті викликає тривогу, зокрема йдеться про варварське вирубування деревостанів. Які маєте міркування з цього приводу?

— Необхідно констатувати, що екологічна ситуація на Прикарпатті останнім часом виглядає стабільною, але на окремих напрямах життєдіяльності суспільства вона потребує поліпшення. Зокрема неблагополучною вона є в окремих регіонах з розвинутою в минулому (сьогодні занедбаною) хімічною промисловістю. Поряд з цим окремі переробні підприємства допускають перевищення норм викидів в атмосферу, ще неналежно контролюють якість стічних вод від промислових об’єктів, сільгоспвиробників, неналежним чином поставлено й питання вивезення й утилізації побутових відходів (влаштування звалищ) від комунальних установ і сільських населених пунктів, що призводить до захаращення узбережжя річок, ярів такими відходами.

Дата публікації: 08.12.2017 | Кількість переглядів: 884 | Детальніше...
Реконструкція саду при Шевченківському лісництві

 Дерева, як і все живе на землі, з часом старіють, їх гілки і коріння стають немічними, кора відшаровується, плодоношення різко знижується.

 Омолодження старого саду, як наприклад, у Шевченківському лісництві марна справа, дерева в цьому саду знаходились в останньому періоді свого життя. Такий сад підлягає негайній реконструкції і заміні новими продуктивними деревами.

Дата публікації: 05.12.2017 | Кількість переглядів: 915 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ][ 35 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX