Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


Олександр Матусевич: Знищити наші ліси не дамо

В інтерв’ю для газети «Галичина» заступник голови постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Олександр Матусевич не погодився з думкою про те, що в Карпатах масово вирубують ліси, яка побутує серед жителів області, наголосив, що ситуація з освоєнням лісового фонду перебуває під постійним контролем компетентних служб, звернув увагу, що припинити догляд за лісом, який передбачає санітарне та інше вирубування дерев, — це означає приректи його на запустіння.  

- Нині чимало говорять про те, що ситуація з лісами на Прикарпатті викликає тривогу, зокрема йдеться про варварське вирубування деревостанів. Які маєте міркування з цього приводу?

— Необхідно констатувати, що екологічна ситуація на Прикарпатті останнім часом виглядає стабільною, але на окремих напрямах життєдіяльності суспільства вона потребує поліпшення. Зокрема неблагополучною вона є в окремих регіонах з розвинутою в минулому (сьогодні занедбаною) хімічною промисловістю. Поряд з цим окремі переробні підприємства допускають перевищення норм викидів в атмосферу, ще неналежно контролюють якість стічних вод від промислових об’єктів, сільгоспвиробників, неналежним чином поставлено й питання вивезення й утилізації побутових відходів (влаштування звалищ) від комунальних установ і сільських населених пунктів, що призводить до захаращення узбережжя річок, ярів такими відходами.

Дата публікації: 08.12.2017 | Кількість переглядів: 616 | Детальніше...
Реконструкція саду при Шевченківському лісництві

 Дерева, як і все живе на землі, з часом старіють, їх гілки і коріння стають немічними, кора відшаровується, плодоношення різко знижується.

 Омолодження старого саду, як наприклад, у Шевченківському лісництві марна справа, дерева в цьому саду знаходились в останньому періоді свого життя. Такий сад підлягає негайній реконструкції і заміні новими продуктивними деревами.

Дата публікації: 05.12.2017 | Кількість переглядів: 655 | Детальніше...
Акція протесту за реформу лісового господарства розпочалася 28 листопада о 11 год під будівлею ОДА

Акція протесту за реформу лісового господарства розпочалася 28 листопада о 11 годині під будівлею Обласної Державної Адміністрації в місті Івано-Франківську, зініційована обласною профспілкою лісового господарства. Більше тисячі представників держлісгоспів зібралися для вирішення цього нагально питання. 

Дата публікації: 28.11.2017 | Кількість переглядів: 656 | Детальніше...
Зональні змагання з міні-футболу серед колективів лісового господарства

  В рамках програми обласних змагань з міні футболу серед колективів лісового господарства Івано-Франківської області в спортзалі дитячої спортивно-юнацької школи міста Долина 24 листопада відбулися змагання з міні-футболу серед працівників лісового господарства, в яких взяла участь і збірна команда нашого підприємства. До складу команди ДП «Вигодський лісгосп» з міні-футболу ввійшли: Данчук Володимир – капітан команди, Яремко Сергій, Мирон Андрій, Гачка Іван, Мотика Роман, Віктор Володимир та Тимочко Роман- воротар.

Дата публікації: 24.11.2017 | Кількість переглядів: 852 | Детальніше...
14.11.2017 року біля контори Шевченківської лісництва висадили 150 штук ялини колючої.

Інженери відділу лісового господарства, начальник відділу лісового господарства, майстри лісових культур і робітниці на лісокультурних роботах на території саду Шевченківського лісництва розбили алеї і  посадили 150 штук ялини колючої (блакитної) із закритою кореневою системою. Сіянці ялини колючої взято із розсадника Шевченківського лісництва.

Дата публікації: 15.11.2017 | Кількість переглядів: 915 | Детальніше...
Школярі з Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відвідали селекційно-насіневий

НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РОЗСАДНИК ВИГОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ
13 листопада вихованці гуртка основ інформаційних технологій Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відвідали Шевченківський розсадник Вигодського лісгоспу з метою збору матеріалу та підготовки до участі у Всеукраїнському юнацькому фестивалі "В об’єктиві натураліста".

Дата публікації: 14.11.2017 | Кількість переглядів: 727 | Детальніше...
Олександр Матусевич в складі делагації Івано-Франківського ОУЛМГ відвідав Харківщину

Директор ДП "Вигодський лісгосп" Олександр Матусевич в складі делегації Івано-Франківського ОУЛМГ відвідав презентацію технології утилізації порубкових залишків деревини, отриманих при лісозаготівельних роботах методом їх подрібнення, яка відбулась на території Рокитянського лісництва ДП «Жовтневе лісове господарство»

Дата публікації: 07.11.2017 | Кількість переглядів: 951 | Детальніше...
Як придбати дрова для населення?

Традиційно для однієї господи запасають на зиму близько 5 кубометрів дров. Хто ще не встиг подбати про паливо для господарства, може зробити це і зараз.

Візит у контору лісгоспу з паспортом і заява про придбання – перше, що для цього треба. Далі –  оплатити вартість продукції у касі найближчого банку і з документами вже звертатись у лісництво.

Дата публікації: 03.11.2017 | Кількість переглядів: 2016 | Детальніше...
Вигодський лісгосп виконує свої соціальні функції

До початку опалювального періоду ДП «Вигодський лісгосп» повністю виконав свої зобов’язання, щодо забезпечення дровами паливними  закладів соціальної сфери.

Дрова доправлені власним транспортом безпосередньо у двір споживача. Забезпечили усі соціальні заклади в районі, хто звернувся до нас.

Дата публікації: 02.11.2017 | Кількість переглядів: 867 | Детальніше...
Адміністрація Вигодського лісгоспу, взяла участь у засіданні колегії Івано-Франківського ОУЛМГ.

Адміністрація Вигодського лісгоспу, взяла участь у засіданні колегії Івано-Франківського ОУЛМГ.

Під час засідання підсумували роботу підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства за дев’ять місяців 2017 року.

Дата публікації: 27.10.2017 | Кількість переглядів: 833 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX