Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


Акція протесту за реформу лісового господарства розпочалася 28 листопада о 11 год під будівлею ОДА

Акція протесту за реформу лісового господарства розпочалася 28 листопада о 11 годині під будівлею Обласної Державної Адміністрації в місті Івано-Франківську, зініційована обласною профспілкою лісового господарства. Більше тисячі представників держлісгоспів зібралися для вирішення цього нагально питання. 

Дата публікації: 28.11.2017 | Кількість переглядів: 896 | Детальніше...
Зональні змагання з міні-футболу серед колективів лісового господарства

  В рамках програми обласних змагань з міні футболу серед колективів лісового господарства Івано-Франківської області в спортзалі дитячої спортивно-юнацької школи міста Долина 24 листопада відбулися змагання з міні-футболу серед працівників лісового господарства, в яких взяла участь і збірна команда нашого підприємства. До складу команди ДП «Вигодський лісгосп» з міні-футболу ввійшли: Данчук Володимир – капітан команди, Яремко Сергій, Мирон Андрій, Гачка Іван, Мотика Роман, Віктор Володимир та Тимочко Роман- воротар.

Дата публікації: 24.11.2017 | Кількість переглядів: 1143 | Детальніше...
14.11.2017 року біля контори Шевченківської лісництва висадили 150 штук ялини колючої.

Інженери відділу лісового господарства, начальник відділу лісового господарства, майстри лісових культур і робітниці на лісокультурних роботах на території саду Шевченківського лісництва розбили алеї і  посадили 150 штук ялини колючої (блакитної) із закритою кореневою системою. Сіянці ялини колючої взято із розсадника Шевченківського лісництва.

Дата публікації: 15.11.2017 | Кількість переглядів: 1170 | Детальніше...
Школярі з Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відвідали селекційно-насіневий

НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РОЗСАДНИК ВИГОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ
13 листопада вихованці гуртка основ інформаційних технологій Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відвідали Шевченківський розсадник Вигодського лісгоспу з метою збору матеріалу та підготовки до участі у Всеукраїнському юнацькому фестивалі "В об’єктиві натураліста".

Дата публікації: 14.11.2017 | Кількість переглядів: 974 | Детальніше...
Олександр Матусевич в складі делагації Івано-Франківського ОУЛМГ відвідав Харківщину

Директор ДП "Вигодський лісгосп" Олександр Матусевич в складі делегації Івано-Франківського ОУЛМГ відвідав презентацію технології утилізації порубкових залишків деревини, отриманих при лісозаготівельних роботах методом їх подрібнення, яка відбулась на території Рокитянського лісництва ДП «Жовтневе лісове господарство»

Дата публікації: 07.11.2017 | Кількість переглядів: 1238 | Детальніше...
Як придбати дрова для населення?

Традиційно для однієї господи запасають на зиму близько 5 кубометрів дров. Хто ще не встиг подбати про паливо для господарства, може зробити це і зараз.

Візит у контору лісгоспу з паспортом і заява про придбання – перше, що для цього треба. Далі –  оплатити вартість продукції у касі найближчого банку і з документами вже звертатись у лісництво.

Дата публікації: 03.11.2017 | Кількість переглядів: 2573 | Детальніше...
Вигодський лісгосп виконує свої соціальні функції

До початку опалювального періоду ДП «Вигодський лісгосп» повністю виконав свої зобов’язання, щодо забезпечення дровами паливними  закладів соціальної сфери.

Дрова доправлені власним транспортом безпосередньо у двір споживача. Забезпечили усі соціальні заклади в районі, хто звернувся до нас.

Дата публікації: 02.11.2017 | Кількість переглядів: 1148 | Детальніше...
Адміністрація Вигодського лісгоспу, взяла участь у засіданні колегії Івано-Франківського ОУЛМГ.

Адміністрація Вигодського лісгоспу, взяла участь у засіданні колегії Івано-Франківського ОУЛМГ.

Під час засідання підсумували роботу підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства за дев’ять місяців 2017 року.

Дата публікації: 27.10.2017 | Кількість переглядів: 1136 | Детальніше...
Сьогодні нас відвідали учні Старомізуньської школи ім. В. Верховинця.

     Школярі Старомізунської школи імені Василя Верховинця І-ІІІ ступенів здійснили екскурсію по базовому розсаднику Шевченківського лісництва, яку провела майстер лісового розсадника Федорич Наталія Василівна. Діти дізнались про те, що у 2012 році тут розпочато будівництво сучасної лісокультурної дільниці по вирощуванні стандартного посадкового матеріалу. 

Дата публікації: 27.10.2017 | Кількість переглядів: 1044 | Детальніше...
Розпиляти і вивезти?

Асоціація деревообробників Прикарпаття наполягає на необхідності розробки стратегії розвитку лісового господарства України та на недопущенні встановлення на Івано-Франківщині великих лісопилок.

В Івано-Франківську минулої п’ятниці відбувся з’їзд Асоціації деревообробників Прикарпаття. Майже 600 його делегатів закликали парламент, уряд та обласну раду й облдержадміністрацію не допустити передачі лісів у концесію та ухвалити закони про збереження і відновлення лісів та про ринок деревини і загальнодержавну стратегію розвитку лісового господарства України. 

Ігор СОБОЛЕВСЬКИЙ, голова Асоціації деревообробних і лісозаготівельних підприємств Західної України, член громадської ради Державної агенції лісових ресурсів України:

— Сьогодні деревообробна галузь України, як і багато інших, має серйозні проблеми.

Дата публікації: 26.10.2017 | Кількість переглядів: 912 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ][ 35 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX