Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Привітання директора лісгоспу з Новим Роком та Різдвом Христовим


Назад Назад

Новорічні і Різдвяні свята це чарівні дні як для малих так і дорослих. У ці дні ми знову відчуваємо себе трохи дітьми і віримо в чудеса, в добрі і хороші зміни у нашому житті. Так нехай всі найпотаємніші бажання кожного з нас здійсняться у Новому Році. Давайте скажемо «спасибі» 2018 року, що минає, за ті події в нашому житті, які зробили нас сильнішими і мудрішими. Розкриймо двері для наступаючого року і пустимо в своє життя все довгоочікуване і цікаве.

Новорічні свята – це той час, коли прийнято підбивати підсумки, оцінювати здійснені справи, намічати плани на майбутнє. Добігає кінця ще один цікавий, насичений різними економічними і політичними подіями і, безумовно, продуктивний рік для нашого колективу. Наше підприємство - ДП «Вигодське лісове господарство» має чимало приводів для гордості. При складних економічних і політичних умовах в країні, нам вдалося весь рік продуктивно працювати, відповідати на різного роду виклики, долати всілякі перешкоди. Ми впевнено просуваємося вперед і не зупиняємося на досягнутому. В майбутньому нас чекає модернізація виробництва, будівництво нових лісових доріг і  ремонти існуючих лісовозних шляхів, нові проекти - все це для наших працівників і лісового господарства в цілому.

На наступний рік перед нами стоять такі ж амбітні завдання як і в попередньому році. Крім цього, нам належить реалізувати євро проект під назвою «Дороги до здорових лісів: стійкі, адаптивні, різноманітні та сталі ліси у прикордонних регіонах України та Словаччини» і вкрай важливо виконати його своєчасно.

Я хотів би подякувати кожному з вас за ту нелегку працю, завдяки якій, наше підприємство продуктивно працює. Це те, до чого необхідно прагнути всім нам і в 2019 році. Від благополуччя нашого підприємства залежать добробут багатьох сімей у нашому районі.

Сьогодні я хотів би ще раз привітати вас з успішним 2018 роком і побажати вам, і вашим родинам, вашим улюбленим, щасливого Нового 2019 року, який вже зовсім скоро настане. Давайте продовжувати працювати єдиною командою, давайте продовжувати наш шлях, і залишайтеся прихильниками нашої спільної справи.

Спасибі вам! З Новим роком і Різдвом Христовим!

  З повагою директор державного підприємства «Вигодське лісове господарство»        Матусевич Олександр Борисович

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX