Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Колишньому лісничому Ільм’янського лісництва - 70 років!


Назад Назад

Колишньому лісничому Ільм’янського лісництва - 70 років!

07 січня колишньому лісничому Ільм’янського лісництва Шутці Ігорю Васильовичу виповнилось 70 років. 70 років - чималий життєвий термін для кожної людини. Але те, що встиг зробити за ці роки Ігор Васильович в лісовій справі, заслуговує на велику повагу. Ліс - одне з головних багатств нашого краю, те чим пишалася й пишається Галичина протягом багатьох століть. Карпатський ліс був відомий ще задовго до того, як віднайшли поклади нафти і газу на території Долинщини. Збереження лісів - одна з головних задач нашої держави, і без людей, які знали і любили цю справу, виконання цього завдання просто неможливе.

Професійне життя Ігоря Васильовича було напрочуд насичене і цікаве. Більше 40 років свого життя він присвятив роботі на благо нашого краю і лісу.

За цей період пройшов шлях від робітника Бескидського лісопункту Вигодського лісокомбінату тресту «Прикарпатліс» до лісничого Ільм’янського лісництва найбільшого в області лісового господарства - ДП «Вигодський лісгосп».

Простий сільський хлопець, який народився в селянській родині в селі Підліски Долинського району, після закінчення в 1963 році Лолинської  восьмирічної школи поступив на денне відділення Сторожинецького лісового технікума і отримав спеціальність техніка-лісівника лісового господарства.

У 1969 році без відриву від виробництва вступив на лісогосподарський факультет Ленінградської лісотехнічної академії,  яку в 1975 році успішно закінчив, отримавши кваліфікацію інженера лісового господарства. З 1968 по 1982 рік працював у Вигодському лісокомбінаті на посадах техніка-лісівника, помічника лісничого, лісничого Ільм’янського лісництва.

З 1982 по 1994 роки шукав себе у сфері сільського господарства. Працював головою  правління селянської спілки імені Івана Франка в селі Шевченково Долинського району, але це було йому не по душі. І в 1994 році знову очолив Ільм’янське лісництво Вигодського лісокомбінату, а згодом в 1995 році по переводу у ДП «Вигодський лісгосп», працює на тій же посаді.

Працюючи лісничим, набирався досвіду роботи з людьми, мудрості ведення лісового господарства. На цій посаді він брав участь у вирішенні поточних і важливих питань лісогосподарського життя лісництва.

Під керівництвом Ігоря Васильовича працівниками лісництва було посаджено 300 га лісових культур. Крім лісовідновлюючих робіт у лісовому фонді лісництва були виконані інші значні обсяги робіт із охорони і захисту лісу. Висаджувалися нові дерева, проводився весь комплекс лісогосподарських  робіт  на сотнях гектарів лісництва. Користуючись загальною пошаною і повагою, він продовжував працювати в Ільм’янському лісництві, поки йому дозволяли сили.

За високі показники по охороні і захисту лісу, створення лісових культур в 2000 році йому було присвоєно звання «Лісничий 1 класу».

Трудові досягнення Ігоря Васильовича гідно відзначені різними галузевими нагородами. З квітня 2012 року він на заслуженому відпочинку.

Адміністрація ДП «Вигодського лісгоспу» висловлює щиру подяку Ігорю Васильовичу за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу збереження лісових багатств Долинщини.

Шановний Ігор Васильович! В день Вашого славного ювілею лісівники ДП «Вигодський лісгосп» від щирого серця бажають Вам не хворіти, зичать незгасимих душевних сил, життєвої енергії, довгих років життя, і сімейного затишку.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX