Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Виїзна нарада керівництва Івано-Франківського ОУЛМГ


Назад Назад

26 жовтня 2018 року на базі ДП «Вигодський лісгосп» відбулася виїзна нарада керівництва Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства з директорами державних лісогосподарських підприємств. Відкрив нараду начальник обласного управління Руслан Васильович Осташук, зазначивши, що в планах обласного управління - відвідати якомога більше лісогосподарських підприємств області, адже саме такі поїздки дозволяють обмінятися досвідом і наочно побачити реальні досягнення працівників конкретного лісгоспу.

Початком робочої поїздки делегації стало відвідування нижнього складу нашого підприємства. Нижній склад   призначений для прийому, зберігання та первинної обробки деревини, а також відвантаження готової продукції споживачам, який включає в себе ділянки з розкряжівлі і погрузки деревини. Керує роботою нижнього складу Кос Ярослав Дмитрович.

Начальник управління і директора підвідомчих підприємств побували на всіх об'єктах нижнього складу, безпосередньо цікавилися роботою підприємства по відвантаженню лісопродукції, і поспілкувався з начальником нижнього складу Косом Ярославом Дмитровичем та головним інженером лісгоспу Заяць Ігором Антоновичем. Як зазначив Ігор Антонович, в колективі постійно йде пошук нових можливостей для нарощування виробничих потужностей.  А це і нові робочі місця, і більш дбайливе використання лісових ресурсів та збільшення заробітної плати, і своєчасна сплата податків тощо. Оренда сучасної пилорами з допоміжним обладнанням - це лише перший крок по стратегії розвитку переробки деревини на підприємстві. Інвестиції, вкладені в розвиток виробництва, створять додатково ще декілька десятків робочих місць і дадуть підприємству фундамент для стабільної роботи.

Так, щомісяця ДП «Вигодський лісгосп» відвантажує споживачам близько 14500 м3 лісу. Особливу увагу керівник обласного управління лісового і мисливського господарства звернув увагу на приймання, облікування і розкряжівлю деревини на нижньому складі. Крім цього, Руслан Васильович проінспектував роботу лісгоспу з питання функціювання єдиної державної системи електронного обліку деревини. На сьогодні в лісгоспі через систему електронного обліку проходить 100 % деревини.

Закінчилося відвідування нарадою в актовому залі підприємства з керівництвом лісгоспу та директорами підвідомчих підприємств, на якій були обговорені питання фінансово-господарської діяльності.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX