Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Відбулося урочисте відкриття новозбудованої будівлі Солотвинського лісництва 12.10.2018 року


Назад Назад

Здавалося б, зовсім недавно працівники державного підприємства «Вигодське лісове господарство» приймали високих гостей з Києва та Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства в особі заступника Голови Держлісагенства та начальника управління лісового та мисливського господарства з директорами підвідомчих підприємств, і ось в житті  ДП «Вигодський лісгосп» нова подія – відкриття 12.10.2018 року новозбудованої будівлі Солтвинського лісництва, яке відкрило свої двері після п’ятирічного будівництва та благоустрою прилеглої території.


Відкриття нового лісництва, що розташувалося серед гір, високих смерек і ялиць пройшло в урочистій обстановці зі словами подяки і побажаннями. Акуратна сучасна будівля з упорядкованою територією, відмінно вписалася в пейзаж лісництва, не залишила байдужими ні працівників лісництва, ні гостей – працівників управління лісгоспу на чолі з керівництвом, які приїхали привітати колектив Солотвинського лісництва з новосіллям.

Спочатку гості помолилися в новій капличці «Пресвятої Покрови», важається, що якщо в цей день помолитися до Богородиці, то вона буде оберігати того, хто помолився, аж до наступного дня Покрови, яка була збудованою ще в 2005 році, під керівництвом лісничого Солотвинського лісництва Михайла Паньковича Шведіва.

Настоятель Церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Кропивник отець Олег Мацьків, звершив молебень з освяченням нового лісництва. Як сказав в проповіді отець Олег Мацьків: «Без Бога не до порога - так казали люди в давнину і так кажуть сьогодні ті, хто цінить благословення такого особливого місця, як приміщення для праці, відпочинку, усіх помешкань, де проходить велика частина життя людини. Будні і святкування, радість і смуток, праця і відпочинок – це все переживаємо у будівлі. Нехай новозбудоване лісництво дає захист від незгод природи, гуртує людей, утримує їх в єдності. Будинок першим страждає від різних небезпек – видимих і невидимих. Тому оця оселя-лісництво має бути міцною, добре збудованою, а найголовніше – благословенною і захищеною Богом».

- У новій будівлі просторі кабінети, актовий зал, службові приміщення, є санвузол з душовою, а також  дві господарські будівлі, склад для зберігання протипожежного інвентарю, - розповідає гостям під час міні-екскурсії лісничий Солотвинського лісництва Михайло Панькович Шведів. - Для комфортної роботи створені всі необхідні умови: встановлена ​​комп'ютерна техніка, а для підвищення професійних навичок, правової культури в сфері пожежної безпеки і охорони праці в майбутньому будуть створені тематичні куточки з наочною інформацією.

Церемонія відкриття адміністративної будівлі Солотвинського лісництва стала справжнім святом для працівників лісництва та гостей свята. З історичною подією колектив лісництва привітав директор ДП «Вигодський лісгосп» Матусевич Олександр Борисович та головний інженер лісгоспу Заяць Ігор Антонович.

Як сказав у своєму привітальному виступі директор лісгоспу - Олександр Борисович: «Тут працюють гідні люди, справжня команда професіоналів. Упевнений, що з сьогоднішнього дня починається новий виток розвитку в історії лісництва - введенням в дію контори лісництва, яка стала окрасою лісгоспу». У свою чергу, Олександр Борисович подякував усім, хто був задіяний в будівництві лісництва, і пообіцяв, що тепер колектив лісництва з ще більшим ентузіазмом і віддачою працюватиме над виконанням поставлених перед лісництвом виробничих завдань.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX