Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


FSC П’ятниця у ДП «Вигодський лісгосп»

28 вересня працівники Вигодського лісгоспу разом із учнями Вигодської та Шевченківської шкіл приєдналися до святкування FSC-П'ятниці – акції, що проводиться сьогодні у всьому світі задля підвищення обізнаності щодо відповідального управління та збереження наших лісів.

У залі засідань гостей привітав та подякував за цікавість до роботи працівників лісу директор підприємства Олександр Матусевич. Начальник лісового відділу Степан Оріхівський розповів про цінність лісу та його значення, про лісистість нашого регіону та про Лісову опікунську раду (Forest Stewardship Council®, FSC), яка була створена в 1993 році в м. Торонто (Канада) за ініціативи групи екологічних організацій, лісових компаній, трейдерів, а також лісових профспілок та інших зацікавлених сторін. Державне підприємство «Вигодське лісове господарство ще у 2012 добровільно пройшло перевірку та отримало сертифікат FSC, а у 2017 році підтвердило всі стандарти на черговому аудиті.

Дата публікації: 01.10.2018 | Кількість переглядів: 565 | Детальніше...
Вигодський лісгосп переміг в командному чемпіонаті Долинщини – 2018

16 вересня в Будинку Культури селища Вигода відбувся Командний відкритий чемпіонат Долинщини - 2018 присвячений Дню працівників лісової промословості та Дню селища Вигода.
В чемпіонаті прийняли участь 8 команд з Долинщини та Рожнятівщини, а саме: "Брошнів" (Брошнівська ОТГ), "Рожнятів" (Рожнятів), "Витвиця" (Витвицька ОТГ), НГВУ "Долинанафтогаз", "Колос" та ПК "Прометей" ( всі Долина) та дві команди господарів - "Вигода" що представляла селищну раду та "Вигодський лісгосп" (Вигода). Турнір відбувся за підтримки директора Вигодського держлісгоспу Олександра Матусевича та Вигодського селищного голови Ярослава Наума, які з вітальним словом звернулися до учасників на відкритті турніру.

Дата публікації: 19.09.2018 | Кількість переглядів: 277 | Детальніше...
Прикарпатські лісівники відзначили своє професійне свято

14 вересня у Галицькому національному природному парку відбулося святкування Дня працівника лісу.

З нагоди свята привітали лісівників начальник обласного управління Руслан Осташук, голова обласної адміністрації Олег Гончарук, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, голова Галицької районної ради Павло Андрусяк, голова Галицької райдержадміністрації Микола Попович, представник оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк.

Дата публікації: 18.09.2018 | Кількість переглядів: 287 | Детальніше...
Він повернувся в лоно рідних гір

В день Працівника лісу кожен лісівник вартий всякої похвали, але буде справедливо повести розмову про тих, що вже дійсно чогось досягли в лісівничій справі і зуміли на ділі підтвердити відданість рідним лісам.

    Вже п’ятнадцятий рік поспіль відзначає своє професійне свято майстер лісу Вишківського лісництва Анатолій Іванович Петровський. Здавалося б він був приречений пов’язати своє життя з працею в лісі: бо батьківське обійстя прилаштувалося неподалік смерекових насаджень, та звідтіля, згори, відкривається мальовнича панорама на рідне село Вишків , на гірські лісові масиви, що потопають в блакитній імлі Сенечова, а головне – батько Іван був знаним у Вигодському лісокомбінаті і однойменному лісгоспі висококваліфікованим спеціалістом лісового господарства, займаючи керівні посади в ряді лісництв. Але не так склалося.

Дата публікації: 13.09.2018 | Кількість переглядів: 432 | Детальніше...
Екологічна комісія рекомендувала встановити ставку земельного податку в розмірі 0,1%

Відбулось розширене засідання постійної комісії районної ради з питань екології, використання земельних ресурсів, ведення лісового господарства та розвитку туризму.

Враховуючи наведені дані, постійна комісія вирішила рекомендувати органам місцевого самоврядування району переглянути прийняті рішення щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 – 2019 роки. При цьому врахувавши пропозиції Вигодського лісгоспу та Асоціації деревообробних підприємств Прикарпаття встановити ставку податку в розмірі 0,1% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

Дата публікації: 10.09.2018 | Кількість переглядів: 476 | Детальніше...
Команда “ДШК – Вигодський лісгосп” перемагає на 2 етапі шахової Прем'єр ліги Прикарпаття

02 вересня в Івано-Франківську відбувся другий етап шахової ліги Прикарпаття серед команд вищого дивізіону (Прем'єр-ліга). Вісім кращих команд області - "Калуш" (Калуш), "Коломия" (Коломия), "Надвірна" (Надвірна), "Шахова мрія" (Івано-Франківськ), "ДЮСШ-3 - Пішак" (Івано-Франківськ), "ОШШК" (Івано-Франківськ), "ДЮСШ-3 - Vortex" (Івано-Франківськ), та команда Долинщини "ДШК - Вигодський лісгосп"

Дата публікації: 04.09.2018 | Кількість переглядів: 392 | Детальніше...
Виявлено 9 браконьєрів які ловили рибу на р. Свіча та р. Мізунка

Протягом 17-19 серпня, під час проведення планового рейду по річках Свіча та Мізунка, єгерською службою ДП «Вигодський лісгосп», спільно із працівниками Державного агентства рибного господарства України в Івано-Франківській області «Івано-Франківський рибоохоронний патруль», виявлено дев’ятеро порушників п. 4.13.3 правил любительського і спортивного рибальства.

Протягом 17-19 серпня, під час проведення планового рейду по річках Свіча та Мізунка, єгерською службою ДП «Вигодський лісгосп», спільно із працівниками Державного агентства рибного господарства України в Івано-Франківській області «Івано-Франківський рибоохоронний патруль», виявлено дев’ятеро порушників п. 4.13.3 правил любительського і спортивного рибальства.

Дата публікації: 29.08.2018 | Кількість переглядів: 422 | Детальніше...
В Івано-Франківському управлінні з нагоди Дня Незалежності привітали лісівників-атовців

В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності. У залі зібралися працівники лісогосподарських підприємств Івано-Франківського ОУЛМГ, які були мобілізовані для участі в АТО.
Серед нагороджених було дев'ятеро працівників ДП "Вигодський лісгосп"

Дата публікації: 28.08.2018 | Кількість переглядів: 401 | Детальніше...
Відбулась робоча зустріч з партнерами Проекту «Дороги до здорових лісів»

Лісовідновлення та лісорозведення – головні завдання лісівників усіх поколінь. Як відомо, весняна посадка є більш сприятливою від осінньої, адже ґрунт має достатньо вологи, тож і приживлюваність лісокультур є вищою. Проте часто терміни весняної посадки бувають дуже стислими і не завжди вистачає часу на доповнення існуючих культур.

Мудруючи над тим, як вийти з цієї ситуації лісівники таки знайшли з неї вихід – садити лісові культури з закритою кореневою системою. Саме тоді, коли саджанець знаходиться у торфовому горщечку, брикеті чи паперовій чашечці його коренева система не пошкоджується і має час для адаптації в іншому невідомому для нього середовищі. Однак є одне «але», посадка таким чином є досить затратною. Відтак, у рамках міжнародної Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 в Ужгородському держлісгоспі відбулась робоча зустріч з партнерами Проекту «Дороги до здорових лісів».

Дата публікації: 28.08.2018 | Кількість переглядів: 364 | Детальніше...
За підсумками І півріччя 2018 року Вигодський лісгосп один з кращих в області

Директор підприємства Олександр Матусевич, головний лісничий Віталій Штука, головний інженер Ігор Заяць взяли участь в колегії, на якій підбивались  підсумки роботи лісогосподарських підприємств Івано-Франківського управління лісового та мисливського господарства за І півріччя 2018 року.

Обласним управлінням сплачено до зведеного бюджету 125,9 млн грн (з них 30 млн грн ДП «Вигодським лісгоспом»), що на 18,9 млн грн більше 1 півріччя 2017 року. Рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів ДП «Вигодський лісгосп» сплатив до державного бюджету 3,5 млн. грн., а до місцевих (сільських) бюджетів 3,8 млн. грн.

Дата публікації: 20.08.2018 | Кількість переглядів: 442 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX