Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Виявлено 9 браконьєрів які ловили рибу на р. Свіча та р. Мізунка


Назад Назад

Протягом 17-19 серпня, під час проведення планового рейду по річках Свіча та Мізунка, єгерською службою ДП «Вигодський лісгосп», спільно із працівниками Державного агентства рибного господарства України в Івано-Франківській області «Івано-Франківський рибоохоронний патруль», виявлено дев’ятеро порушників п. 4.13.3 правил любительського і спортивного рибальства.


При них виявлені вудочки. Затримані виявились як місцеві жителі із с. Пациків, с-ща Вигода, м. Долина так і приїжджі із Львівщини та Хмельниччини. Згідно ст. 85 ч.3 КУпАП за вчинення порушень передбачена відповідальність від попередження до накладення штрафу: на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34-170 грн.).


Єгерська служба Вигодського лісгоспу, наголошує що рибальство у річках Свіча та Мізунка, (вище смт Вигода) СУВОРО ЗАБОРОНЕНО. НЕ можна ловити жодними способами, ні вудочками, ні гарпунами, ні сітками, ні тим більше вибуховим приладдям. Нагадуємо, що штраф за одну Форель Струмкову – 605 грн., а Харіус Європейський 14 000 за одну штуку. Ці річки відносять до природо відновних нашої області.


Проводяться регулярні рейди по виявленню порушників і краще Вам ретельно подумати перед тим, як вибрати місце риболовлі.


 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX