Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Екологічна комісія рекомендувала встановити ставку земельного податку в розмірі 0,1%


Назад Назад

Відбулось розширене засідання постійної комісії районної ради з питань екології, використання земельних ресурсів, ведення лісового господарства та розвитку туризму.

Проведення засідання зумовлено прийняттям 10 липня цього року Верховною Радою України Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств», яким внесена поправка, що передбачає земельний податок на всі лісові землі України.

Це стало причиною неоднозначної реакції з боку Асоціації  деревообробних підприємств Прикарпаття та ДП «Вигодський держлісгосп», які звернулись до районної ради з пропозицією розглянути та обговорити зазначену проблему на розширеному засіданні постійної комісії районної ради з питань екології, використання природніх ресурсів, ведення лісового господарства та розвитку туризму.

Участь в засіданні взяли члени комісії, голова районної ради Іван Данилів, голова райдержадміністрації Юрій Мазур, депутат обласної ради Олександр Матусевич, голови територіальних громад та представники лісової галузі району.

На порядок денний було винесено питання “Про розгляд листів ДП “Вигодський держлісгосп”, Асоціації деревообробних підприємств Прикарпаття”.

Враховуючи наведені дані, постійна комісія вирішила рекомендувати органам місцевого самоврядування району переглянути прийняті рішення щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 – 2019 роки. При цьому врахувавши пропозиції Вигодського лісгоспу та Асоціації деревообробних підприємств Прикарпаття встановити ставку податку в розмірі 0,1% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

За матеріалами Долинська райлнна рада

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX