Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Оглядовий майданчик у Вишківському лісництві


Назад Назад

На днях, на Вишківському перевалі, праворуч нової дороги, на невеличкому схилі від неї, відкрилася для відвідування цікавий оглядовий майданчик, і який гарантовано полюбляють автотуристи, котрі їдуть в напрямку Закарпаття, або звідти. Оглядові майданчики, як правило, використовуються лише для двох цілей, а саме - для того, щоб сфотографуватися в красивій обстановці і набрати в соціальній мережі якомога більше відміток «like», або ж для того, щоб помилуватися відкриваючими з висоти панорамними видами. І яку б мету не переслідувала людина - ці місця завжди будуть популярні.

Осягнути неосяжне найпростіше зверху. У гарну погоду туристи, зійшовши з дороги на оглядову площадку, можуть помилуватися  панорамою Карпат. Перед їхнім зором відкриваються чудові види на львівську сторону, зокрема на Рожанку, Славське і підйомники на ньому та на Закарпаття, зокрема на хребти Боржавський та Чорна Рипа, які розташовані на межі Львівської та Закарпатської областей. Потрясаючий вид на  урочища «Сіда», «Городище», у тому числі і на знаменитий гірський хребет Вишківський Горган. Майданчик  розмістився біля нової дороги, яка веде у лісові масиви Слобідського лісництва і приблизно на відстані два кілометри від центральної дороги Долина-Хуст. З неї також можна побачити без будь-яких технічних засобів дивовижної краси пейзажі на заповідник «Січка» та  долину витоки ріки Мізунка.

         На ці прекрасні місця можна дивитися до нескінченності. І, власне кажучи, краса місцевої природи нікого не залишить байдужим. Прекрасний огляд і цілком заслужена порція адреналіну в крові туристам гарантується.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX