Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Практичне навчання лісорубів у лісі


Назад Назад

Лісосічні роботи відносяться до найбільш травмонебезпечних робіт- це роботи підвищеної небезпеки. Є небезпека одержання травми від падаючого дерева, від падаючих сухих гілок, від пильного ланцюга бензомоторної пили і т.п. Професія «лісоруб»  визнана в усьому світі однією з найнебезпечніших за ступенем виробничих ризиків та однією з найважчих за умовами праці і входить в десятку найнебезпечніших професій. Саме лісоруб забезпечує народне господарство будь-якої країни деревиною.


14.08.2018 року у ДП «Вигодське лісове господарство» відбулися практичні заняття  з лісорубами 6-го розряду (вальниками лісу) на території Шевченківського лісництва в кв.18; вид.46 пл.0,6 га – суцільна санітарна рубка.


Тут на практиці відпрацьовувалися питання валки лісу, обрізка гілок, розкряжування деревини, навантаження деревини на рухомий склад (лісовозні автомобілі).


Навчання провели начальник виробничого відділу Богдан Воробець разом  з провідним інженером з охорони праці Ігор Кузів. У практичних заняттях взяли участь лісоруби 6-го розряду Шевченківського, Мізунського, Бистрівського, Людвиківського, Слобідського лісництв, лісничі, майстри лісу, майстер електронного обліку деревини.


Метою проведення даних практичних занять з вальниками лісу є запобігання виробничому травматизму, обмін досвідом, покращення навиків.


 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX