Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

В Івано-Франківську відбувся обласний форум з охорони праці під девізом «Захищене та здорове поколі


Назад Назад

02 травня 2018 року в обласній філармонії імені Ірини Меланюк відбувся І-ший Івано-Франківський форум з охорони праці під девізом «Захищене та здорове покоління» за участю заступника голови ОДА Богдана Кобилянського, заступника голови обласної ради Сергія Басараба, голови Ради профспілок області Ігора Басюка, об’єднань організацій роботодавців, управлінь Держпраці і дирекції ФСС та широкого профактиву області.

На урочистому засідання відбулося підбиття підсумків огляду-конкурсу, оголошеного напередодні, на визначення кращого підприємства, установи, організації з питань охорони праці в рамках Всесвітнього дня охорони праці.  У конкурсі взяли участь 135 суб’єктів господарювання різних форм власності.

Форум став майданчиком для обміну досвідом між експертами, підприємцями і фахівцями з охорони праці Івано-Франківщини. Під час Форуму відбулися гострі дискусії щодо проблематики формування культури охорони праці та актуальних проблем цієї галузі.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці подякою від імені голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олега Гончарука відзначили кращих фахівців Івано-Франківщини у сфері охорони праці.

Експертна комісія здійснювала аналіз поданих підприємствами та установами анкет і відбирала кращих. Нею було визначено кращих роботодавців щодо охорони праці у будівництві, харчовій, газовій, нафтогазовидобувній промисловості, машинобудуванні, енергетиці, транспорті, агропромисловому комплексі, лісовій та деревообробній, легкій, текстильній, шкіряній, целюлозно-паперовій промисловості, соціально-культурній сфері, житлово-комунальному господарстві тощо.

Нам приємно повідомити широку громадськість про те, що на цьому форумі ДП «Вигодський лісгосп» отримав І-ше місце в номінації "Лісова та деревообробна промисловість", як краще підприємство з охорони праці Івано-Франківської області 2018 року.

Так, за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці подяку  голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Богдан Кобилянський вручив  директору ДП «Вигодський лісгосп» Олександру Матусевичу  та провідному інженеру з охорони праці ДП «Вигодський лісгосп» Ігору Кузіву.

Після основного засідання, в межах форуму голова Ради профспілок Ігор Басюк вручив подяки за сумлінну працю, вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері охорони праці та промислової безпеки, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці головам профспілкових організацій підприємств. Зокрема, нагороджено голову  нашої профспілки - Галину Воробець.

В межах Форуму та з нагоди Дня охорони праці відзнаки отримали також інші представники сфери охорони праці Івано-Франківської області.

В рамках Всесвітнього дня охорони праці в членських організаціях Ради профспілок Івано-Франківської області відбулася низка заходів, спрямованих на створення безпечних та здорових умов праці на підприємствах, профілактику виробничого травматизму. Відзначено кращі колективи (в різних номінаціях) практично зі усіх галузей.

Ігор Басюк, голова Ради профспілок області, привітав учасників зібрання та вручив подяки головам профспілкових комітетів підприємств-переможців за належне здійснення громадського контролю та створення безпечних умов праці в своїх колективах. Голова Ради профспілок Ігор Басюк закликав усіх працівників не нехтувати правилами охорони праці та використовувати всі необхідні засоби індивідуального захисту для того, щоб вберегти своє життя і здоров’я.

Такими заходами, Рада профспілок області та профільний комітет ОДА, привертає увагу насамперед роботодавців, як і всього суспільства до важливості створення безпечних умов праці, як і соціальної відповідальності бізнесу за здоров’я працюючих.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX