Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

17 травня в Україні відзначають День вишиванки. Працівники ДП «Вигодського лісгоспу» не залишили без


Назад Назад

17 травня в Україні відзначають День вишиванки. Працівники ДП «Вигодського лісгоспу» не залишили без уваги це свято і прийшли на роботу у вишитих сукнях і сорочках.

 День вишиванки — національний символ, що єднає українців у всіх куточках світу. Українська вишиванка супроводжує українців з найдавніших часів. Ще Геродот писав, що одяг скіфів прикрашала вишивка.

Працівники лісової галузі підтримують національну культуру та шанують народні українські традиції, які символізують зв’язок поколінь, будять патріотичні почуття, дають натхнення до праці та боротьби за свободу і незалежність нашої країни. Вишиванка — це не просто одяг, а своєрідний оберіг та символ єдності українського народу.

Вишиванка сьогодні це модно, круто і патріотично! За вже сформованою традицією 17 травня співробітники ДП «Вигодський лісгосп» прийшли на роботу у вишиванках!

Рік від року вишиванка стає все популярнішою, і свято в її честь, яке вже стало традиційним, незмінно прикрашає вулиці міст, селищ і сіл України колоритними і яскравими вбраннями.

Співпрацівники приходять на роботу у вишиванках не вперше, а саме на День Прапора України, великі релігійні свята. Таким чином, ми показуємо, що пишаємося нашими традиціями та культурною спадщиною.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX