Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Рекреаційне місце біля урочища «Жолобок»


Назад Назад

                                                        Рекреаційне місце біля урочища «Жолобок»

Нарешті прийшло довгоочікуване літо, і порадувало нас щедрим теплом. Тому саме час вирушити на відпочинок до лісу або річки всією сім'єю. Але куди можна з'їздити на відпочинок, так щоб було, чим зайняти дитину і зацікавити дорослих? Які рекреаційні місця є на території ДП «Вигодський лісгосп»?

Нове рекреаційне місце, третє по рахунку на території Шевченківського лісництва по трасі Долина-Хуст, що недавно було створено між урочищами «Погорілий» та «Жолобок». Рекреаційне місце знаходиться в 21 км від міста Долини, у ялиновому лісі, в рекреаційній зоні на березі ріки Свіча у напрямку Закарпаття. Це місце підійде тим, хто бажає спілкуватися з природою без зайвого шуму і тим, хто любить активний відпочинок біля води і лісу. Хвойний ліс, близькість річки і гірський рельєф - ідеальне місце для відпочинку і оздоровлення. Тут є облаштований дитячий майданчик з різноманітними яскравими ігровими конструкціями, які відразу стануть затребувані дітлахами. Такий дитячий майданчик повинен стати прекрасним доповненням атмосфери будь-якого рекреаційного місця. Різнобарвні ігрові конструкції і веселий безтурботний, завзятий дитячий сміх - гідна альтернатива робочим будням. Невеличкий пляж з шезлонгами, з дерев’яними сходами, які ведуть до гірської швидкоплинної ріки Свіча, і де можна отримати задоволення від споглядання бурхливого гірського потоку.

Рекреаційний туризм - це пересування людей у вільний час з метою відпочинку, необхідного для відновлення фізичних і душевних сил людини. Для багатьох країн світу цей вид туризму є найбільш поширеним і масовим. Для розвитку такого виду туризму необхідні рекреаційні ресурси. Рекреаційні ресурси складають найважливішу частину природного потенціалу Карпат. Крім цього, їх роль у формуванні та розвитку сучасного туризму в нашому регіоні постійно підвищується, особливо з еколого - географічної точки зору.

Враховуючи те, що територія ДП «Вигодський лісгосп» повністю лежить в гірському районі, адміністрація лісгоспу не стоїть осторонь цього процесу і постійно створюються нові рекреаційні місця для відпочинку автотуристів, молоді та дітей.  Вони створюються для реалізації різноманітних рекреаційних потреб людини. Ця система рекреаційного  обслуговування повинна забезпечити задоволення потреб населення у відпочинку, оздоровленні, розвагах, фізичному, культурному та естетичному розвитку.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX