Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

ПРО ПРЕДСТАВЛЕННЯ ГОЛОВНОГО ЛІСНИЧОГО ДП «ВИГОДСЬКИЙ ЛІСГОСП»


Назад Назад

     ПРО  ПРЕДСТАВЛЕННЯ ГОЛОВНОГО ЛІСНИЧОГО ДП «ВИГОДСЬКИЙ ЛІСГОСП»

14 червня 2018 року директор ДП «Вигодський лісгосп» представив колективу відділу лісового господарства та інженерно-технічним працівникам контори лісгоспу нового керівника лісового господарства. Головним лісничим став Віталій Анатолійович Штука, який працював до цього лісничим Вишківського лісництва.

Штука Віталій Анатолійович народився 09 вересня 1971 року в селі Сапанів Кременецького району Тернопільської області.

У 1986 році поступив в Муромцевський лісотехнічний технікум по спеціальності «лісове господарство» і у 1990 році закінчив його з червоним дипломом.

У 1990-1992 роках проходив службу в лавах Радянської Армії.

Після служби із 1993 по 1996 роки продовжив навчання (заочно) в Українському Державному Лісотехнічному університеті. Здобув вищу освіту по спеціальності «інженер лісового господарства».

З 1992 по 2000 роки – технік - лісівник Свічівського лісництва.

З 2000 по 2007 роки - помічник лісничого Свічівського лісництва.

З 2007 по березень 2011 роки - помічник лісничого Шевченківського лісництва.

Із березня 2011 по липень 2011 року - помічник лісничого Ільм’янського лісництва, а з липня 2011 по грудень 2011 року - начальник нижнього складу ДП «Вигодське лісове господарство». З грудня місяця 2011 року і по даний час – працював лісничим Вишківського лісництва ДП «Вигодське лісове господарство». Із 2015 року депутат Долинської районної ради.

Олександр Борисович у своєму привітальному виступі відзначив, що попередній керівник - колишній головний лісничий Василь Богданович Максимів, на превеликий жаль вже покійний, зробив значний внесок в розвиток лісової галузі, для збереження і примноження лісових багатств нашого краю. Людина – легенда для всіх нас, хто буде його пам’ятати…

Директор побажав новому головному лісничому успішної та плідної роботи,  вмінню працювати з людьми, створювати здоровий психологічний клімат в колективі, ефективно організовувати роботу у взаємодії з лісничими та колективами лісництв, систематично підвищувати свою кваліфікацію.

Віталій Анатолійович пообіцяв продовжити курс свого попередника. І в своєму зверненні до присутніх сказав, що розуміє всю відповідальність, яку він бере на себе: відповідальність перед  колективом лісгоспу, перед керівництвом і мешканцями нашого краю за збереження лісів Карпат: "У нас дієздатний колектив, всі заходи з ведення лісового господарства проводяться на високому професійному рівні. Ніяких потрясінь, пов'язаних з моїм призначенням, не буде, а разом будемо дальше працювати на благо лісів Карпатського краю. Спасибі Вам за надану довіру ". 

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX