Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

У Львові триває кампанія декларування податку на прибуток та частини чистого прибутку за 2017 рік


Назад Назад

В рамках проведення кампанії декларування податку на прибуток та частини чистого прибутку за 2017 рік у  Львівському управлінні Офісу великих платників проведено зустріч з керівництвом Державного підприємства «Вигодське лісове господарство». Слід зазначити, що підприємство є єдиним на Західній Україні великим платником податків у лісової галузі.


Лісгосп є лідером галузі за усіма показниками, не тільки в Західному регіоні, а й в Україні.
ДП «Вигодське лісове господарство» є значним роботодавцем у регіоні - забезпечує роботою близько 400 працівників, середня заробітна плата яких у грудні склала 8,9 тис.грн.


ДП «Вигодський лісгосп», як великий платник податків супроводжується у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС з 2017 року. Незважаючи на зміну критеріїв щодо відбору великих платників податків, та завдяки стабільній, високій сплаті податків, підприємство було включено до Реєстру великих платників податків на 2018 рік.


Протягом 2017 року підприємством сплачено до державного бюджету 33,0 млн.грн. Місцеві бюджети підприємство наповнило на 13,7 млн.грн. В ході моніторингу господарських операцій ДП «Вигодський лісгосп» за 2016 - 2017 рік, працівники Львівського управління Офісу не встановили податкових ризиків.


Під час зустрічі керівник ДП «Вигодське лісове господарство» зазначив, що господарська діяльність підприємства спрямована на вирощування високопродуктивних стійких насаджень для покращення рекреаційних,  природоохоронних і захисних функцій лісів. Більшість території господарства знаходиться в гірській частині Карпат на висотах від 415 м. н.р.м. в урочищі Замчище Мало-Турянського лісництва, до 1680 м. н.р.м. вершина Яйко Ілемське, Свічівського лісництва. Лісові насадження змішані -смереково-ялицево-букові. Підприємство закуповує нову техніку для ведення своєї господарської діяльності, будівництва лісових доріг. Крім того, розпочало монтування сучасної лінії з переробки деревини. За рахунок здійснення комплексних заходів з модернізації матеріально - технічної бази, позитивна тенденція, яка склалась протягом 2017 року щодо сплати податків збережеться і в 2018 році.


В ході зустрічі, учасники обговорили орієнтовні показники декларування податку на прибуток та частини чистого прибутку за ІV квартал 2017 року.
Окрему увагу приділили аналізу змін до Податкового Кодексу України, внесених Законом України від 07.12.2017 №2245- VIII. Джерело www.mediastar.net.ua

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX