Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Різдво - радісне і чудове свято !!!


Назад Назад

       Різдво - радісне і чудове свято !!! 

У кожної сім'ї є свої традиції і свої улюблені свята. Але, думаю, що для всіх особливим є саме свято Різдва Христового, наповнений таємницею, очікуванням дива, любов'ю, миром, радістю і надією на краще майбутнє.

05.01. у нашому лісгоспі пройшли виступи різдвяних вертепів, в яких взяли участь вертеп костелу Різдва Діви Марії, 11.01. народна хорова капела «Верховина» районного будинку культури та вертеп із села Підліски привітали працівників ДП «Вигодський лісгосп»  зі святом Різдва Христового і Старим Новим Роком, сказали добрі слова побажань та привітали нас чудовими колядками і піснями.

Тепер в Україні Різдво відзначається 25 грудня за новим стилем і за старим - 7 січня. У чому ж божественний сенс Різдва, чому це свято вважається священним для всіх християн? - на це питання учасники вертепів відповіли, театральним дійством, молитовним прославлянням Бога, розповівши і нагадавши нам про цю величну подію - народження Ісуса Христа. Вертепні сценки всіх аматорських колективів, у своїй суті передають містерію і величність Різдва Христового. Кожний рік міняються літературні та сценічні форми, однак незмінною залишається основна вістка, про яку розповідають ангели, пастухи, царі. Головна мета вертепу – благовістити про народження Христа, привітати глядачів із Різдвом, новорічними святами. Ангели, Царі, Пастушки, Ірод, Смерть, Чорт, Жид  – ось головні персонажі усіх вертепів. Вертеп – це дійство, яке вносить радість, мир і спокій у кожну оселю. Різдво Ісуса Христа є найвеличнішим святом нашого народу і взагалі усього християнського світу. Це звістка про народження Того, Хто дарував нам нове життя, звільнив нас від гріхів. Це велике таїнство - Христос, прийшовши у світ, відкрив нам шлях до Неба.

Головний інженер Заяц Ігор Антонови подякував керівникам аматорських вертепів за свято, за казку, яку вони нам подарували, за наші бурхливі емоції. Всі були щасливі і радісні.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX