Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Подаруй птахам дім


Назад Назад

Подаруй птахам дім

 Діти 9-го класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя біології Тисяк Галини Миколаївни  і працівників  Шевченківського лісництва взяли участь в акції «Подаруй птахам дім», яка проходить в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».               

  У школі Галина Миколаївна попросила учнів 9-го класу прийняти участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Учні разом з вчителем підготували в класі інформаційний плакат, в якому розповіли про акцію і розмістили фотографії.  Хлопці і дівчата радісно прийняли цю пропозицію про участь в ній.  20 квітня в рамках цієї акції вони будуть писати твори на тему: «Людина і ліс», малювати малюнки на тему «Червонокнижні тварини і рослини Карпат» і сподіваються отримати подарунки від всеукраїнського конкурсу. Може навіть і не один!

Діти повісили 15 шпаківень в саду Шевченківського лісництва і 10 годівниць біля контори лісництва.

Як розповідає Галина Миколаївна: «У багатьох з нас є досвід турботи про птахів. Ми з дітьми з великим інтересом вивчаємо в школі предмет – зоологію. На цих уроках багато дізнаємося про птахів. Які види птахів існують в світі, в нашій країні і в Івано-Франківській області. Щоб ближче познайомитися зі світом птахів, дітям потрібно брати участь в таких акціях. В таких заходах діти отримують додаткові знання про життя птахів. Ми вивчали всі види місцевих птахів, їх спосіб життя, місця проживання, харчування, особливості існування. Також вивчали окремі види пернатих, а це сірі чаплі, які занесені до Червоної книги Івано-Франківської області і селяться на території Шевченківського лісництва, зокрема біля самої контори лісництва».

Сірі чаплі біля контори Шевченківського лісництва

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX