Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Підсумки візиту делегація Федерального Міністерства Німеччини


Назад Назад

У Вигодський лісгосп прибула делегація Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини з метою обміну досвідом та напрацювання спільних подальших кроків для реформування лісової галузі України. Також до складу делегації входять науковці з Німеччини та Австрії.

Директор підприємства Олександр Матусевич провів презентацію діяльності Вигодського лісгоспу за 2017 рік та ознайомив із основними напрямками та принципами ведення лісового господарства, статистичними даними та показниками діяльності. Гості були вражені Шевченківським лісонасіневим центром, запроваджена на підприємстві система електронного обліку деревини, її переваги і саме процес роботи, величезними податками, які сплачують державні підприємства лісової галузі та подякували за презентацію на англійській мові.

По дорозі в Слобідське лісництво гості відвідали Центр спадщини Вигодської вузькоколійки і ознайомились з історією краю. Прибувши в урочище «Томнатек» учасники делегації оцінили стан збудованої мережі лісових доріг, оглянули виявлені праліси та побачили природнє відновлення основних лісоутворюючих порід, після проведення лісовідновних рубок.

Далі рушили в урочище «Лисинець», Шевченквського лісництва, де нещодавно відбулась осіння посадка лісових культур, із введенням в склад насадження інтродуцентів, а саме модрини європейської, на ділянках, які вийшли з під суцільних рубок.

Наприкінці дня відвідали лісонасіневий центр при Шевченківському лісництві.Присутні оглянули теплиці та притінені короби із розсадою основних лісоутворюючих порід із закритою та відкритою кореневою системою. При створенні лісових культур лісгосп використовує сучасні технології, а саме: використовуються технології для збереження вологи і стимулятори укріплення. У розсаднику Шевченківського лісництва проводиться вирощування близько мільйона сіянців основних лісоутворюючих порід таких як: ялина європейська, ялиця біла, модрина, бук лісовий, клен-явір та інші. У розсаднику введено в дію крапельну систему зрошення.

Наприкінці зустрічі лісівники Німеччини та України обговорили шляхи обміну досвідом та перспективи співпраці.

Більше світлин дивіться нашому у facebook

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX