Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Олександр Матусевич в складі делагації Івано-Франківського ОУЛМГ відвідав Харківщину


Назад Назад

Схід і Захід разом – Івано-франківські лісівники на Харківщині!

На території Рокитянського лісництва ДП «Жовтневе лісове господарство» спільно з ТОВ «Д Лайт» відбулася презентація технології утилізації порубкових залишків деревини, отриманих при лісозаготівельних роботах методом їх подрібнення для начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Осташука Р.В. та всіх директорів цього управління.


Учасники даного заходу з Івано-Франківської та Харківської областей, представники громадських організацій побачили, що застосування даної технології дозволить значно зменшити пожежонебезпечність лісозаготівельних ділянок, де проводиться заготівля деревини, а також можливість отримання додаткових коштів за реалізацію подрібнених відходів.

В ході презентації представниками ДП «жовтневий лісгосп» було наочно показано використання нововведень з охорони лісів від пожеж та самовільних порубів шляхом проведення патрулювання з використання квадракоптера, а також було проведено гасіння умовної пожежі з використанням пожежного модуля, який є на озброєння у лісгоспі


 В цілому учасники дійства були задоволені презентаціями машин і обладнання, а також від плідного спілкування з колегами.


 

 

 

 

Прес-служба Харківського ОУЛМГ

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX