Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Школярі з Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відвідали селекційно-насіневий


Назад Назад

НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РОЗСАДНИК ВИГОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ

 13 листопада вихованці гуртка основ інформаційних технологій Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відвідали Шевченківський розсадник Вигодського лісгоспу з метою збору матеріалу та підготовки до участі у Всеукраїнському юнацькому фестивалі "В об’єктиві натураліста".

Школярі здійснили екскурсію по базовому розсаднику Шевченківського лісництва, яку провела майстер лісового розсадника Федорич Наталія Василівна. Наталія Василівна розповіла дітям, що  лісовий розсадник призначений для вирощування лісового садивного матеріалу. Під розсадником розуміють підприємство або спеціалізовану його частину, призначену для вирощування різних видів високоякісного садивного матеріалу, необхідного для виконання робіт, головним чином, з лісовідновлення, також лісорозведення та озеленення населених пунктів у сільських районах. В лісових розсадниках вирощуються такі види садивного матеріалу: з відкритою кореневою системою - переважно сіянці, а також саджанці, живці, живцеві саджанці, прищеплений садивний матеріал; садивний матеріал із закритою кореневою системою, в якій міститься усередині грудка землі, брикету або відповідного контейнера з субстратом та інші. На розсаднику Шевченківського лісництва вирощується переважно модрина європейська, ялиця біла, ялина європейська, бук лісовий, дугласія зелена, а також декоративний посадматеріал для забезпечення потреб населення.

   Школярі побували і на території та в конторі лісництва Шевченківського лісництва. Наталія Василівна розповіла їм, що з метою забезпечення всезростаючих потреб різних галузей народного господарства України в лісовій сировині перед нашим лісовим господарством висувається невідкладне завдання створення і вирощування високопродуктивних, якісного складу та біологічно стійких лісових насаджень. Крім того, важливою задачею є також створення захисних, декоративних та озеленюючих насаджень для потреб наших міст, селищ та сіл.  Школярі були задоволені цікавою і змістовною екскурсією, отриманими знаннями про рідні ліси та лісове господарство в них.  

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX