Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Учні шкільного лісництва за роботою


Назад Назад

У Шевченківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів давно існує учбовий  гурток «Шкільне лісництво». Діти, а це учні 8-го класу, охоче допомагають лісівникам в посадках лісу, збору насіння, виготовляють і розвішують шпаківні, захищають мурашники. Ці роботи проводяться під керівництвом учителя біології Галини Миколаївни Тисяк і працівників лісництва.

 

 

За завданням майстра дільниці лісового розсадника Шевченківського лісництва  Федорич Наталії Василівни щосереди, щочетверга та щоп’ятниці діти приходять в лісництво разом з своїм наставником і займаються переробкою насіння й плодів для лісорозсадника лісництва - жолудів дуба, насіння бука та клена-явора, шишок з насінням ялини. 

 

 

Діти з учителем біології  детально вивчають такі теми, як Червона книга, лікарські рослини, породи дерев у лісі. «На сьогоднішній день лісове господарство знаходиться в задовільному стані, - сказала на одній із зустрічей зі школярами Наталя Василівна Федорич. - Тому молодому поколінню хочеться побажати: вивчайте ліс, не треба боятися труднощів, вони зустрічаються всюди. Ліс необхідно захистити, і цьому треба вчитися в школі, в коледжах та університетах. Від працівників лісу, від підростаючого покоління і дорослих залежить, чи збережемо ми ліс нашого рідного краю чи ні».

 

 

  Така діяльність дає можливість школярам оволодіти глибокими знаннями про зв'язки людини з природою, побачити екологічні проблеми в реальному житті і навчитися найпростішим способам охороняти природу.

 

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX