Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Новорічні та різдвяні вітання учнів школи і вихованців дитячого садка «Дзвіночок» для працівників Д


Назад Назад

У четвер, 28 грудня, в конторі держлісгоспу відбулися маленькі вітальні новорічні концерти для працівників нашого підприємства. Спочатку працівників ДП «Вигодський лісгосп» відвідали вихованці дитячого садка «Дзвіночок», а потім учні Старомізунської з/о школи І-ІІІ ступенів імені В. Верховинця.

Діти вже не перший рік вітають наших працівників з Новим Роком і Різдвом Христовим. Прекрасні душевні привітання на свято склали вихованці цих закладів і їх вихователі. Діти  чудово співали і танцювали. Колективу підприємства виступи маленьких аматорів припали до душі - всім залом вони підхоплювали зворушливі пісні і колядки, що звучали, і аплодували в такт ритмічної музики, під яку танцювали маленькі артисти.    Співробітники лісгоспу подякували педагогам і вихователям цих закладів за багаторічну і плідну співпрацю з ДП «Вигодський лісгосп». 

- А я хочу від імені Старомізунської з/о школи подякувати адміністрації держлісгоспу, яка приділяє нам велику увагу, а саме в цьому році відремонтували тепло в нашій школі і діти не мерзнуть тепер в класах. Дякую Вам за увагу, за подарунки. Діти дуже задоволені. Від душі вітаю всіх Вас, і керівництво з наступаючим 2018 роком, - підсумувала заступник директора з виховної роботи цієї школи Руслана Мирославівна Заяц.

Дивлячись на дітей, згадуєш своє дитинство, коли також чекав Святого Миколая,  Новий рік та Різдва Христового тому що обов'язково писав записку і отримував подарунок під подушкою, або під ялинку. Але життя триває, стаєш старшим, але ні-ні, і мимоволі дивишся  під ялиночку, а може таки станеться чудо, і знову побачиш там невеличкий новорічний пакуночок. І в 30 років, і в 40, і в 60 Новий рік -  це таке свято, яке повертає тебе в дитинство, і всі ми хочемо, щоб нам приділили увагу і подарували якийсь подарунок. І всі ми оптимісти, і віримо, що завтра буде краще. Я вважаю, що найголовніше, щоб в нашому колективі не було ніяких втрат. Я вам всім бажаю здоров'я, з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим! Будемо сподіватися, що все буде добре і в наступному році й надалі!


 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX