Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Півфінальний матч чемпіонату з міні футболу Івано-Франківського обласного управління лісового


Назад Назад

4 січня в спортзалі спортивного комплексу комунального підприємства «Муніципальний фізкультурно -оздоровчий центр» по вулиці Симоненка, 13 в місті Івано-Франківську відбувся другий груповий етап з міні футболу серед працівників лісового господарства Івано-Франківського обласного управління  лісового і мисливського господарства.

У чемпіонаті взяли участь 8 команд, які були поділені на дві групи. У першій групі півфінального матчу зустрілися футболісти ДП «Вигодський лісгосп» з командами ДП «Осмолодський лісгосп», ДП «Кутський лісгосп» та ДП «Солотвинський лісгосп» відповідно з рахунками:

                                                       Вигода – Осмолода (4:1)

                                                      Вигода – Кути (4:0)

                                                      Вигода – Солотвино (5:1)

  У захоплюючому поєдинку перемогу в першій групі святкували футболісти нашого держлісгоспу, друге місце команда – ДП «Кутського лісгоспу». Наша команда і команда Кутського держлісгоспу продовжать боротьбу у фінальному змаганні з командами, які здобули перше і друге місце у другій групі. У другій групі перемогу здобули: перше місце – ДП «Гринявський лісгосп», друге місце – ДП «Рогатинський лісгосп».

Вітаємо капітана команди ДП «Вигодський лісгосп» Данчука Володимира і його доблесну команду з очікуваною перемогою! Бажаємо нашим футболістам, добре виступити в обласному чемпіонаті з міні-футболу в фіналі, в якому команда нашого держлісгоспу представлятиме всю Долинщину і отримати достойну нагороду за свою наполегливу перемогу. Сподіваємося, що фанати наших футболістів дотримаються своїх обіцянок і виділять нашій футбольній команді обіцяні призові.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ !

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX